Blog

 
 
 
 
 
 
Najnovšie články

Osteoporóza - riedke kosti

 

Osteoporóza je metabolické ochorenie, ktoré sa časom prejaví rednutím kostí. Po 35 roku života začne kostná hmota v tele ubúdať a v kostiach sa začnú vytvárať póry, ktoré spôsobujú rednutie kostí a dochádza k poklesu vápnika a iných dôležitých minerálov.

Čítať viac

Dr. Nona recenzie

 

Počuli ste už o bohatstve, ktoré ukrýva Mŕtve more? Určite áno, veď na trhu je nespočetné množstvo výrobkov, ktoré obsahujú zložky z Mŕtveho mora. Je nepopierateľné, že obsahujú niečo pre náš organizmus hodnotné, no najväčším tajomstvom či výhrou Mŕtveho mora je archebaktéria.

 

 

Čítať viac

Dr Nona skúsenosti

 

Podporné prípravky Dr. Nona nie sú žiadnym reklamným ťahom. Sú to prípravky založené na mnohoročných skúsenostiach a prírodnej báze, ktoré aj s pomocou klasickej medicíny dokážu organizmus vyliečiť i zo závažných ochorení.

 

Čítať viac

Bio kokosový olej cena

 

Je prirodzené, že ak očakávame kvalitu, musíme očakávať aj vyššiu cenu. No sme si vždy kvalitou takí istí? Podľa čoho ju vieme posúdiť a čo vlastne slovo kvalita znamená?

 

Nie je olej ako olej. A kvalita ako kvalita. Aj tá môže byť ešte kvalitnejšia. Preto bio kokosový olej, cena nás môže odradiť. Ale – mali by sme sa nechať odradiť?

 

Čítať viac

Bielenie zubov kokosovým olejom

 

O tom, že kokosový olej má viacero využití, niet pochýb. No počuli ste už o tom, že si ním môžete čistiť zuby?

 

 

Čítať viac

Účinky kokosového oleja

 

Sú známe odnepamäti, no v našich končinách sa kokosový olej stal obľúbeným až nedávno. Našťastie, chýr o jeho všestranných účinkoch sa šíri dosť rýchlo a kokosový olej získava čoraz viac priaznivcov.

 

 

 

Čítať viac

Audiron skúsenosti

Audiron, prírodný prípravok so špeciálnou kombináciou vitamínu E, éterických olejov, extraktu zo siedmich bylín či bioinformácií je určený ako prvá pomoc pri baktériách či zápaloch.

 

Táto kombinácia vyniká silnými antiseptickými, antibakteriálnymi či antivírusovými účinkami, preto je jej použitie všestranné. Pomáha najmä pri rôznych zápaloch či bolestiach, zmierňuje kožné problémy a likviduje plesne.

 

 

Čítať viac

Olej z vlašských orechov použitie


Orech kráľovský, ktorý rodí vlašské orechy, rastie po celom svete. Možno ho i vy máte vo svojej záhrade a pritom ani netušíte, aké poklady ukrýva.

 

 

Čítať viac

Olivový olej účinky

 

Nechýba už hádam v žiadnej domácnosti. Udomácnil sa v našich kuchyniach a patrí mu popredná priečka v obľúbenosti.

 

 

Čítať viac

Mandľový olej účinky

Mandle pochádzajú z mandľovníka, stromu, ktorý sa vyskytuje najmä v oblastiach Španielska, Talianska či v iných južanských krajinách. Tieto národy poznajú silu mandlí už dlhú dobu a preto si ich pridávajú do stravy.

 

 

 

Čítať viac

Ako sa zdravo stravovať

Chcete svoje stravovacie návyky zmeniť, no neviete ako

Trápi vás otázka, ako sa zdravo stravovať? Na čom stojí a padá zdravá strava a čo je základom zdravej stravy?

 

 

 

Čítať viac

Arašidový olej účinky

 

Mini oriešky patria medzi obľúbené pochúťky, ktoré si často len tak nasypeme do misky a ani nevieme ako, schrúmeme ich všetky. Sú často súčasťou stolovania, no ruku na srdce – zaujímali ste sa niekedy o to, čo vlastne tie arašidy sú?

 

 

Čítať viac

Ako užívať ľanový olej

Zásobáreň esenciálnych mastných kyselín, vlákniny, vitamínov... maličké semienka plné zdravia vám pomôžu pri rôznych ťažkostiach.

 

 

 

 

Čítať viac

Celulitída – ako sa jej zbaviť

Postrachom takmer všetkých žien je celulitída – ako sa jej zbaviť tak, aby nás už nestrašila?

 

Poznáme ju všetky, bojíme sa jej takmer všetky...minimálne nám znepríjemní pohľad do zrkadla a obmedzí nosenie minišiat.

Čítať viac

Kokosový olej využitie

Kokosový olej, jeden z najzdravších olejov na svete. Aké sú jeho blahodarne účinky a kde všade sa dá využiť?

Čítať viac