Zdravé vlasy a nechty

 
 
 
 

Zdravé vlasy a nechty sú odrazom zdravého a vyváženého organizmu. Nielen žena, ale i mnohí muži túžia po dokonalom vzhľade a dokonalé nechty a vlasy k tomu patrí.  Pre ich dokonalý vzhľad je potrebná vyvážená strava bohatá na všetky vitamíny a minerály a ostatné stopové prvky.

 Pre zdravé vlasy a zdravé nechty sú nevyhnutné presne určené vitamíny, v prípade, že ich strava postráda, treba ich doplniť formou výživových doplnkov.

 
 

Zdravé vlasy a nechty

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Odstraňovač únavy, bohatý zdroj jódu, suchá koža, lámavé vlasy, nachladnutie a zimomravosť
10,00 € 13,00 €
Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Okrem priaznivého pôsobenia na ženské choroby pomáha aj pri predmenštruačných ťažkostiach, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, osteoporóze, návaloch a uzlinách v prsiach.
20,90 € 22,00 €
Prírodná starostlivosť o vlasy...
12,46 €
Biocalcium pomáha pri: osteoporóza, podagra, artritídy, reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy, alergie, bronchiálna astma, diabetes, ochorenia štítnej žľazy, ochorenia nervovej a srdcovo-cievnej sústavy, lámavosť vlasov a nechtov, klimaktérium..
23,00 € 30,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Indikácie: pri rozumovej a fyzickej záťaži, tonikum a posilňovač chronickej únave, profylaxia a liečba srdcovo-cievnych ochorení- ateroskleróza, hypertenzia, stenokardia, porážka, infarkt, varikózne rozšírenie žíl, profilaxia porušenej ostrozrakosti..
30,00 € 42,50 €
Vlasy - koža - nechty komplex - výživový doplnok na krásne vlasy, kožu, nechty určený pre ženy, 40+20 kapsúl ZADARMO
16,10 € 16,90 €
Posilnenie imunity, osteoporóza, kosti a kĺby, psychika, detoxikácia organizmu, alergia, kožné ekzémy, únava, stres, podráždenosť
38,00 € 45,00 €
Aquamin – Vápnik - Výživový doplnok na tvorbu a udržanie zdravých kostí a zubov, správne fungovanie svalov, kardiovaskulárneho a endokrinného systému, nervovej sústavy..
7,50 € 7,70 €
Aquamin – Vápnik - Výživový doplnok na tvorbu a udržanie zdravých kostí a zubov, správne fungovanie svalov, kardiovaskulárneho a endokrinného systému, nervovej sústavy..
3,80 € 4,50 €
Blahodarný a komplexný účinok na celý organizmus.
59,86 €
Blahodarný a komplexný účinok na celý organizmus.
33,20 € 36,90 €
Pomôže Vám udržať silný a odolný organizmus, postará sa o pružnosť vašich kĺbov, o krásnu pleť, vlasy a nechty, bude pôsobiť, ako ochranný štít pred nepriaznivými civilizačnými vplyvmi
97,00 € 107,00 €
Kúpeľová soľ z termálnej vody žriedla Podhájska.Treťohorná morská voda má vysoký obsah prvkov a minerálov a je svetovým unikátom s blahodárnymi účinkami na celý organizmus. Klinická štúdia dokázala, že má hlbší a stálejší regeneračný efekt než Mŕtve more.
10,30 € 10,90 €
Colvita - prírodný kolagén s pôsobením na pokožku - omladenie, regenerácia kĺbov, pevné a zdravé vlasy..
62,50 € 63,00 €
Pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu, liečba kŕčových žíl, zdravá pleť, kožné problémy, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov
18,90 € 22,00 €
Krásne vlasy, nechty a pleť, navrátenie pigmentu, pomoc pri ekzémoch, lupienke, akné, podporuje tvorbu kolagénu, zmierňuje bolesti chrbtice
21,90 € 25,00 €
Pre pružné a ohybné kĺby, vyživuje chrupavku, kĺby a kosti, nahradzuje úbytok kolagénu, priaznivý vplyv na kĺby a chrbticu
29,00 € 35,00 €
Kombinácia lecitínu a gingko biloby.
10,90 € 16,40 €
JODIS koncentrát - vhodný pre starších ľudí, ľudí s neslanou diétou na podporu ich zdravia, ľudí chorých na cukrovku, štítnu žľazu a rakovinu. Vyvoláva veľký ozdravujúci efekt pre celý organizmus.
23,50 € 34,00 €

 
 

Vitamíny na vlasy a nechty obsahujú presne tie vitamíny a minerály, ktoré sú prospešné predovšetkým pre vlasy a nechty a to sú:

  • Biotín (vitamín H) - biotin na vlasy a nechty pôsobí regeneratívne, je vhodný na lámavé nechty. Nachádza sa v nasledovných potravinách: losos, vajcia, pečeň, syr, avokádo, karfiol
  • Kyselina listová – je považovaná za vitamín na nechty udržiava ich zdravé. Je obsiahnutá v celozrnnom pečive a cereáliách
  • Vitamín B12 – určený pre rast a zdravie vlasov a nechtov. Obsahujú ho ryby, hydina, mliečne výrobky, vajcia, obohatenom chlebe, cereáliách
  • Riboflavín – udržuje zdravie vlasov, nechtov a pleti. . Obsahujú ho vajcia, mäso, mlieko, zelená zelenina, orechy
  • Kremík – podporuje rast vlasov a nechtov, vďaka nemu nedochádza k lámaniu nechtov a vypadávaniu vlasov
  • Zinok – pomáha pri vypadávaní vlasov a podporuje ich rast

 

Vitamíny na nechty a vlasy sú základom pre ich zdravý vzhľad a stav. Ako i v mnohých iných prípadoch aj tu platí, že vyvážená plnohodnotná strava je základom pre zdravie i krásu.