Klas - ozdravné balíčky

 
 
 
 
Balíčky pre Vaše zdravie od spoločnosti KLAS


Pripravili sme si pre Vás balíčky "ušité na mieru" pre riešenie Vašich konkrétnych problémov.  Balíčky boli navrhnuté odborníkmi zo spoločnosti KLAS tak, aby komplexne pôsobili na postihnutú oblasť alebo problém.

Užívanie jednotlivých produktov si pozorne preštudujte pri danom produkte.

Naše balíčky Vám zabezpečia komplexnú úľavu a samozrejmosťou je tiež úspora pri liečbe - kombináciu prípravkou v balíčkoch ušetríte až do 7 EUR

 
 

Klas - ozdravné balíčky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Pri oslabení organizmu, pri rôznych ochoreniach, po liečbe antibiotikami dochádza k premnoženiu kvasiniek v pošve, čo spôsobuje príznaky ako svrbenie, pálenie, začervenanie pošvy ako aj biely výtok tvarohovitého vzhľadu.
39,90 € 43,00 €
Problémy s hemeroidmi má až 4% populácie. Najčastejšie sa objavujú vo veku od 40-65 rokov, tieže u pracujúcich, ktorí dlhé hodiny v zamestnaní nepohnute sedia, u žien v posledných týždňoch tehotenstva a u ľudí trpiacich zápchou.
83,00 € 89,00 €
Mononukleóza - "kissing disease" - choroba z bozkávania - vírusové ochorenie, na ktoré neexistuje účinné antibiotikum
67,00 € 75,00 €
Ak trpíte nízkym krvným tlakom, potom by ste určite vedeli hovoriť, aké ťažké je niekedy prežiť plnohodnotný deň.
77,00 € 83,00 €
Nevhodná strava, nedostatok pohybu a stres často narušujú prirodzenú funkciu hrubého čreva, čo sa môže prejaviť zápchou.
91,00 € 97,00 €
Infekciu močového mechúra vyvoláva zvyčajne baktéria Escherichia coli, ktorá žije v črevách. Je to veľmi bežné ochorenie, postihuje najmä ženy.
103,00 € 107,00 €
Balíček obsahuje: Imuno C komplex, Super Bromelain + Papain, Super Acidophilus - komplexná pomoc a správna kombinácia prípravkov pre vaše ťažkosti. Pri kúpe balíčkov UŠETRÍTE až do 7 EUR.
66,00 € 70,00 €
Obsahuje: Imuno C komplex, Super Bromelain + Papain, Cesnak + Petržlen, Betavital - komplexná pomoc a správna kombinácia prípravkov pre vaše ťažkosti. Pri kúpe balíčka ušetríte 5 - 7 EUR
77,00 € 85,00 €
Balíček obsahuje: Klíčkový olej, LKVB6, Balancer Klas, Super Bromelain + Papain - komplexná pomoc a správna kombinácia prípravkov pre vaše ťažkosti. Pri kúpe balíčkov UŠETRÍTE do 7 EUR.
83,90 € 89,00 €
Balíček obsahuje: LKVB6, Balancer Klas, Quatro Klas, Cesnak + Petržlen - komplexná pomoc a správna kombinácia prípravkov pre vaše ťažkosti. Pri kúpe balíčka ušetríte 5 - 7 EUR.
73,00 € 79,00 €
Balíček obsahuje: Imuno C komplex, Betavital, Super Bromelain + Papain - komplexná pomoc a správna kombinácia prípravkov pre vaše ťažkosti. Pri kúpe balíčkov ušetríte 5 - 7 EUR.
67,00 € 68,00 €