Detoxikačné náplaste | Bohatstvo prírody.sk

 
 
 
 

Detoxikačné náplaste – detoxikácia pomocou náplasti je ľahký a pohodlný spôsob, akým sa dá realizovať očista organizmu. Detoxikačné náplaste sú tvorené zmesou špeciálnych bylín, ktoré sa na noc nalepia priamo na pokožku a takpovediac vysávajú toxíny. Detoxikačné náplaste na chodidlá sa lepia na spodok chodidla, avšak ľudia majú dobré skúsenosti s ich aplikáciou aj na miesta, kde sa nachádza orgán, s ktorým majú nejaké potiaže. Sprievodným javom detoxikácie pomocou náplasti je častejšia návšteva toalety :)

 

 
 

Detoxikačné náplaste

 
Absorbujú toxické látky cez pokožku, proti bolesti, podporujú cirkuláciu krvi, zmierňujú opuchliny, podpora imunity, kvalitnejší spánok - detoxikácia organizmu
18,00 € 22,00 €

 
 

Náplaste existujú rôzne. Detoxikačné náplaste pomôžu zamedziť ochoreniam.

 

Používajú sa na chodidlá. Pôsobia na zlepšenie imunitného systému. Ak budete používať detoxikačné náplaste, môžete znížiť riziko vzniku rozličných ochorení

 

Najčastejšie sa pripevňujú na chodidlá, no nie je to pravidlom. Najideálnejšie je, ak sú upevnené na častiach tela, kde sa nachádzajú akupunktúrne body. Prikladajú sa však aj na opuchliny, miesta postihnuté bolesťou a iné, ktoré nám spôsobujú problémy. Je jedno, či je to koleno, lakeť, prsty, rameno, plece.

 

Náplaste fungujú na báze prečistenia organizmu, systémom „vycucnutia“ nebezpečných a škodlivých toxínov z tela cez pokožku. Organizmus nie je ohrozený invazívnou očistou, náplaste sa len prilepia a detoxikujú. Týmto posilňujú imunitný systém, organizmus očisťujú a zároveň regenerujú. Pôsobia však i na zahriatie postihnutého miesta, uvoľňujú svaly, podporujú lepšiu cirkuláciu krvi a posilňujú metabolizmus. Týmto všetkým zároveň zabezpečujú dobrý a kvalitný spánok. Dostatok spánku prirodzene zabezpečí psychickú i duševnú pohodu a telo posilňuje.

 

Výhody a účinky náplastí:

  • detoxikácia organizmu neinvazívnou metódou, pomocou absorpcie škodlivých látok cez pokožku
  • očisťujú najmä orgány ako je pečeň a tráviaci trakt, črevá
  • zlepšujú fyzický a psychický stav človeka
  • urýchľujú metabolizmus
  • zlepšujú cirkuláciu krvi
  • zabezpečujú kvalitný spánok
  • uvoľňujú svalstvo
  • posilňujú imunitný systém, a tým bránia vzniku rôznych ochorení
  • dokážu telu dodať energiu a predchádzať únave

 

Detoxikačné náplaste sú vyrobené z čistých, prírodných surovín a sú určené najmä ľuďom, ktorí majú v tele zvýšený obsah toxínov. Sú to zväčša fajčiari, ľudia s nesprávnym životným štýlom, tí, ktorí sa nemiernia v stravovaní. Sú určené ľuďom, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu, ženám po pôrode a ľuďom s rôznymi ochoreniami. Sú vhodné v prípade bolesti kĺbov, bolesti kolien, svalov, krku, chrbtice, prstov, mali by ich využívať ľudia trpiaci nedostatkom spánku a zníženým množstvom energie. Sú vhodné aj pre starších ľudí, ktorí trpia reumatickými bolesťami.