Doplnky stravy

 
 
 
 

Ľudia žijú dlho a zdravo, ich tkanivá si zachovávajú mladosť a ich orgány fungujú, ak sa v každodennej výžive nachádzajú potrebné vitamíny, minerály, "dobré" tuky a bielkoviny, antioxidanty, flavonoidy, hydroxylové aminokyseliny, ľahko vstrebateľné uhľohydráty, provitamíny, koenzýmy a mnoho ďalších zložiek, ktoré rozhodujú o kompletnom zásobenie organizmu. Ak strava dostačujúce množstvo týchto životodarných látok neobsahuje, látková výmena sa pozastavuje, ľudia rýchlejšie starnú a postupne strácajú svoju krásu aj svoje zdravie.

Je to celkom zložité, zabezpečiť celoročne svojmu organizmu ideálne vyváženú diétu. Mnohé potraviny, ktoré by mali byť obsahom každodenného jedálnička, sú veľmi často príliš drahé, sezónne alebo ich jednoducho nemáme radi.

Potraviny vyrábané vo XXI. storočia sú ochudobnené o mnohé vitamíny a minerály, ktoré sú pre naše organizmy nevyhnutné. Navyše všadeprítomná globalizácia obchodu predlžuje cestu výrobkov na náš stôl. Pritom už po niekoľkých desiatkach hodín od zberu ovocia i zelenina stráca desiatky percent svojich nutričných hodnôt. Vytvorenie vyváženej a dostatočne zdravej diéty pre váš organizmus sa tak stáva nemožným.

 
 

Doplnky stravy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Vitamín C - pre človeka je esenciálny, musí ho prijímať potravou, keďže si ho ľudský organizmus nie je schopný sám vyrobiť. Je významnou antioxidačnou látkou
23,80 € 25,00 €
Colvita - prírodný kolagén s pôsobením na pokožku - omladenie, regenerácia kĺbov, pevné a zdravé vlasy - klbová výživa, doplnok stravy
62,50 € 63,00 €
Colvita - prírodný kolagén s pôsobením na pokožku - omladenie, regenerácia kĺbov, pevné a zdravé vlasy..
115,00 € 119,00 €

 
 

Aby sme sa mohli tešiť zdraviu, mali by sme aj preventívne siahnuť po doplnkoch stravy, ktoré by podľa názoru Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA) mali obsahovať  látky, ktoré sa nachádzajú v potrave prirodzene. Práve také sa najlepšie vstrebávajú a bývajú našimi organizmy tolerované.

Misiou COLWAY® je vytvoriť pre všetkých možnosť prístupu k doplnkom stravy najvyššej kvality. Vytvorenie Colvit i Vitamínu C-olway predchádzalo dlhodobé a starostlivé hľadanie tých najlepších zložiek - najcennejších a najľahšie vstrebateľných v ľudskom organizme. Aby mohla naša firma vyjsť v ústrety očakávaniam a potrebám súčasnej spoločnosti, priebežne sleduje výsledky vedeckých výskumov a neustále sa snaží týmto nárokom vyhovieť.