Výrobky značky Energy | Bohatstvo prírody

 
 
 
 


 
 

Energy


Energy – symbol prírody


Spoločnosť Energy si postavila svoj úspech na poli prírodných produktov novej generácie

 

Firma Energy založená začiatkom deväťdesiatych rokov, je v súčasnosti firmou nadnárodných rozmerov s pobočkami a zastúpeniami po celom svete. Je postavená na produkcii potravinových doplnkov i kozmetiky z prírodných zdrojov. Trvá na tom, aby sa k spotrebiteľovi dostal výrobok najvyššej kvality, preto všetky výrobky počas každého stupňa výroby prechádzajú dôkladnou kontrolou kvality. Spoločnosť garantuje najvyšší štandard výrobkov. To sa samozrejme premieta i do cieľa spoločnosti, ktorým je i naďalej zaručovať kvalitu výrobkov i výrobných postupov. Má v pláne rozšíriť ponuku nielen na poli bioinformačných produktov.  Aj rozširovanie sortimentu ide ruka v ruke s prísnosťou kritérií a nárokov kladených na výrobky. Prísnym kritériám podliehajú tak ingrediencie výrobkov, ako i príprava, výroba i riadenie výroby. Do toho spadá i dizajn výrobkov a ich informačná hodnota. 


Čo sú bioinformačné prípravky? Sú to prípravky, preparáty, ktoré pôsobia na organizmus naraz v rámci niekoľkých úrovní. Základom tohto postupu je myšlienka piatich elementov, ktorá pochádza z čínskej medicíny, z pentagramu. Táto metóda v sebe spája poznatky a skúsenosti založené na biorezonancii, homeopatii, kryštalterapii, fytoterapii a znalosti z psychotroniky. 


Predmetom pomoci alebo zdrojom bioinformácií je polykompozitný extrakt založený na prírodnej, bylinnej báze, ktorý je „naprogramovaný“ tak, aby uviedol do procesu všetky dôležité pochody v tele a ovplyvnil fungovanie konkrétnych orgánov.  Účinné látky, ktoré sa nachádzajú v rastlinách, pôsobia na orgány prostredníctvom meridiánových prepojení, pomáha im v tom biorezonancia, ktorá pôsobí ako rušička ochorenia. Každá rastlina v sebe obsahuje určité účinné látky, ktoré priaznivo pôsobia na iný orgán. Pri ideálnom zriedení alebo namiešaní týchto účinných látok sa dosiahne najvyšší možný efekt. Na to sú určené širokospektrálne regeneračné prípravky a nadstavbové prípravky, oba sa vzájomne dopĺňajú. Nie je to nič zložité, každý jedinec môže na základe harmonizácie sily rastlín podporovať zdravie svojho organizmu. 

 

Vybrte si produky Energy z ponuky e-shopu Bohatstvo-prirody.sk