Zubná pasta

 
 
 
 

Zubná pasta

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Bioinformačná zubná pasta s adstringentným efektom pôsobí najmä na energetické dráhy tenkého čreva, šľachosvalovú troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje aj kopaivový balzam a výťažky z lapacha a uncarie.
6,90 € 8,60 €
Zubná pasta TIENS pomáha v liečbe zápalov sliznice ústnej dutiny, upokojuje krvácajúce, napuchnuté boľavé a citlivé ďasná, odstraňuje zápach z úst.
10,00 € 12,50 €
Bioinformačná zubná pasta harmonizuje najmä energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Má jemný analgetický efekt, rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranných filmom. Odporúčame pri homeopatii.
6,90 € 8,60 €
Vďaka jedinečnému zloženiu prírodných aktívnych látok - aloe vera, rebríček , nechtík lekársky , tea tree olej, Carboxymethylchitosan, pomôžu vašim zubom byť zdravé a silné, vďaka mäte piepornej a mentolu bude váš dych príjemne svieži.
5,50 € 9,00 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok, pravidelným používaním sa zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
5,86 € 9,90 €
Vďaka upokojujúcemu pôsobeniu prírodného vitamínu K, vitamínu C, výťažku z aloe vera a carboxymethylchitosanu hojí a pomáha posilniť krvácavé a bolestivé ďasná. Pepermint a mentol osvieži dych.
5,86 € 7,80 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok. Pravidelným používaním sa zubnej zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
4,50 € 9,90 €
HOMEOPATIC - zubná pasta vhodná pri homeopatickej liečbe
5,75 € 7,90 €
Zvýšený obsah koloidného kremíka má vplyv na pevnosť tkanív
6,90 € 8,60 €
Jedinečná zubná pasta Shenseen od Dr. Nona obsahujúca bioorganominerálny komplex (BOMK)
18,72 €
Zubná pasta s aktívnymi aniónmi pre zdravý, bielo žiariaci úsmev bez flóru..
5,00 € 7,80 €
Prírodná pasta s Aloe vera pre zdravé zuby
11,80 €
Zubná pasta bez fluóru vhodná aj na citlivé zuby
11,40 € 13,70 €