Tehuľky a kojace maminky

 
 
 
 

Tehotenstvo a následne narodenie bábätka predstavuje pre ženu najkrajšie aj keď náročné obdobie.

Tehotné ženy alebo ľudovo prezývané i tehulky počas obdobia tehotenstva prechádzajú výraznými zmenami, ktoré sú pre niektoré príjemné a pre iné nie. Dlhé obdobie čakania na vytúžený balíček šťastia si tehulky krátia rôzne. Pre uchovanie pamiatky na toto výnimočné obdobie nechávajú zvečniť  rôznymi spôsobmi.

Foto tehulky je dnes veľmi módne a obľúbené.

 
 

Tehuľky a kojace maminky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
100% rastlinný estrogén
3,43 € 3,90 €
Ochrana pred vznikom vrodených vád, udržanie dobrého stavu nervového systému, zdroj miernálov potrebných v období tehotenstva
49,00 € 55,00 €
Podpora tvorby mlieka, obranyschopnosti a psychickej rovnováhy budúcej mamičky, pre zdravie kostí a zubov
66,00 € 73,00 €
Biocalcium pomáha pri: osteoporóza, podagra, artritídy, reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy, alergie, bronchiálna astma, diabetes, ochorenia štítnej žľazy, ochorenia nervovej a srdcovo-cievnej sústavy, lámavosť vlasov a nechtov, klimaktérium..
23,00 € 30,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €
Indikácie: pri rozumovej a fyzickej záťaži, tonikum a posilňovač chronickej únave, profylaxia a liečba srdcovo-cievnych ochorení- ateroskleróza, hypertenzia, stenokardia, porážka, infarkt, varikózne rozšírenie žíl, profilaxia porušenej ostrozrakosti..
30,00 € 42,50 €
Posilnenie imunity, osteoporóza, kosti a kĺby, psychika, detoxikácia organizmu, alergia, kožné ekzémy, únava, stres, podráždenosť
38,00 € 45,00 €
Aquamin – Vápnik - Výživový doplnok na tvorbu a udržanie zdravých kostí a zubov, správne fungovanie svalov, kardiovaskulárneho a endokrinného systému, nervovej sústavy..
7,50 € 7,70 €
Aquamin – Vápnik - Výživový doplnok na tvorbu a udržanie zdravých kostí a zubov, správne fungovanie svalov, kardiovaskulárneho a endokrinného systému, nervovej sústavy..
3,80 € 4,50 €
Problémy s hemeroidmi má až 4% populácie. Najčastejšie sa objavujú vo veku od 40-65 rokov, tieže u pracujúcich, ktorí dlhé hodiny v zamestnaní nepohnute sedia, u žien v posledných týždňoch tehotenstva a u ľudí trpiacich zápchou.
83,00 € 89,00 €
Komplexná príprava organizmu na počatie, riešenie problémov pri neplodnosti.
105,00 € 115,00 €
Chudokrvnosť, bledosť, únava, bolesti hlavy, zvýšenie výkonnosti, vitamíny skupiny B
15,73 € 19,00 €
Chudokrvnosť, anémia, zníženie hladiny histamínu, v tehotenstve
12,00 € 15,00 €
Regenerácia mozgových buniek, pre manažérov a študentov, mozgové príhody, depresie, pomoc pri príznakoch zabúdania, Alzheimerova choroba
84,00 € 94,00 €
Rybí tuk s Omega 3 - má blahodarný vplyv na srdce a cievy. Pomáha znižovať hladinu tukov v krvi, priaznivo ovplyvňuje krvnú zrážanlivosť, znižuje zápalové proces, pozitívne vplýva na psychické zdravie a mozgovú činnosť..
9,20 € 9,50 €
JODIS koncentrát - vhodný pre starších ľudí, ľudí s neslanou diétou na podporu ich zdravia, ľudí chorých na cukrovku, štítnu žľazu a rakovinu. Vyvoláva veľký ozdravujúci efekt pre celý organizmus.
23,50 € 34,00 €
Pre správnu funkciu nervov, mozgu a svalov, nechutenstvo, kožné problémy a ekzém, tehotné ženy a dojčiace matky - pomoc pri tvorbe materského mlieka, chudokrvnosť a ochorenie pečene
13,50 € 18,00 €
Krásne vlasy, nechty a pleť..
18,50 € 25,00 €
Je bohatý na prírodné proteíny, vitamíny, minerály a energiu, ktoré prispievajú k zlepšeniu a udržaniu celkovej dobrej telesnej kondície.
11,50 € 16,00 €

 
 

Umelecké fotky zachytávajúce tehotenské bruško si nechávajú zvečniť častokrát i nahé tehulky. Jedná sa však o decentné a predovšetkým umelecké tehulky foto

V dnešnej dobe sa celkom veľkému úspechu teší i móda pre tehulky, pretože napriek tomu že sa ich proporcie menia túžia byť krásne. Mnohé sa v tomto období rozhodnú vydať a preto potrebujú svadobné šaty pre tehulky.

Tehotenstvo po týždňoch čakania a príprav vyústi v pôrod a narodeniu bábätka.

Začína sa ďalšia etapa ku ktorej patrí i dojčenie. Ako správne dojčit?

Existuje množstvo polôh pri dojčení avšak najpodstatnejšie je prisatie bábätka, aby bolo samotné dojčenie úspešné. V prípade nesprávneho prisatia vznikajú problémy, ako napríklad zápal prsníka, či zápal bradaviek. Vhodná a pohodlná podprsenka na kojenie a tiež vankúš na kojenie  ho môžu uľahčiť a zabrániť tak vzniku samotným problémom.

Dôležitú úlohu okrem prisatia zohráva strava dojčiacej matky. Strava počas dojčenia by mala byť vyvážená plná vitamínov a minerálov a iných živím potrebných nie len pre dieťa, ale i pre samotnú dojčiacu maminku. Vhodné je zvážiť i vitamíny pre dojčiace matky v prípade, ak má dieťa problém s boľavým bruškom a matka musí upraviť jedálničiek, čím sa zväčša musí vzdať množstva zložiek stravy.