Klas - Najnižšia cena na trhu - Bohatstvo-prírody.sk

 
 
 
 


Klas

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Coffee Cordyceps - kvalitná káva s obsahom imunonutričnej huby Cordyceps - káva, výživové doplnky, liečivé huby - kordyceps
22,72 € 23,92 €
Colostrum Klas
Novinky

Colostrum Klas

Výživový doplnok Colostrum klas je vhodný na posilnenie imunitného systému, výživa kosti a svalov, hojenie rán, regeneracia organizmu, prevencia chorôb
22,72 € 23,92 €

 
 

Klas – dlhoročný výrobca potravinových doplnkov


Ak stále hľadáte potravinové doplnky najvyššej kvality, zaručene vám ju poskytne firma Klas

 

Spoločnosť funguje od roku 1991 ako maličká predajňa produktov zdravej výživy, kde počas rokov priamo „na poli“ zbierala svoje najcennejšie skúsenosti a tvárou v tvár zákazníkovi si vytvárala profil jeho ochorení a požiadaviek. Aj napriek tomu, že rozmery firmy sa zmenili, motto si nezmenila a ostáva mu verná doteraz: „Meníme vzťah ľudí k vlastnému zdraviu.“ Postupne sa vypracovala a v súčasnosti je zárukou najvyššej kvality. Na trh už 25 rokov dodáva  najkvalitnejšie potravinové doplnky, o ktorých kvalite svedčia desaťtisíce spokojných zákazníkov. Tí sa k overenej firme radi vracajú a prejavujú jej dôveru. 


Tajomstvo úspechu firmy tkvie v jej výrobkoch. Na výber tých najkvalitnejších surovín prísne dohliada, rovnako ako na celý proces výroby produktov. Suroviny pochádzajú z rôznych kútov sveta a sú vyberané podľa kvality. Následne prípravky sú vyrábané za pomoci modernej medicíny v spolupráci s alternatívnou medicínou. Zámerom spolupráce je najmä priniesť na trh výrobky najvyššej kvality. Cieľom je pomocou týchto prípravkov očistiť organizmus od škodlivín a zároveň doplniť chýbajúce dôležité látky v tele. Ak sa už organizmus očistí od škodlivín, je najvyšší čas vrátiť mu jeho stratenú alebo naštrbenú imunitu. Prípravky od firmy Klas teda nielen odstránia škodliviny z organizmu, ale ich účinok je vo veľkej miere založený aj na posilnení imunity a predchádzaní ochorenia. Zákazníkmi firmy sú preto najčastejšie ľudia, ktorí sú si vedomí zodpovednosti za vlastné zdravie a imunitu.  Portfólio v súčasnosti zahŕňa vitamíny, minerály, probiotické kultúry i rastlinné a bylinné extrakty. 


V roku 1996 firma založila MLM s cieľom dostať sa bližšie k zákazníkovi a osloviť väčší počet. Vďaka tomuto systému sa prípravky firmy dostali k desaťtisícom spokojných zákazníkov. Výsledky a prieskumy ukazujú, že spoločnosť sa vybrala správnou cestou a má naďalej pokračovať v nastolenom trende. 

 

V e-shope Bohatstvo-prirody.sk nájdete aj Balíčky Klas pre vaše zdravie.