Svieža pleť, stop vráskam

 
 
 
 

Pleť a samotná starostlivosť o pleť, aby bola svieža a dokonalá bez vrások, či iných kozmetických problémov.

Ako sa starať o pleť? Dokonalá pleť bez vrások je snom každej ženy. Pomôcť môžu pravdaže vitamíny na pleť, ale pleť je v prvom rade zrkadlom životného štýlu. Je prirodzené, že časom starne každý človek, avšak sú isté faktory ktoré nepriaznivo vplývajú na starnutie pokožky a vznik skorších vrások.  

V prvom rade je potrebná vyvážená strava plná vitamínov a minerálov. Potraviny spracovávané chemicky, fajčenie, prílišné opaľovanie, nedostatok spánku, nedostatok tekutín či soláriá prispievajú k vzniku vrások. Samotný pitný režim zohráva dôležitú úlohu, pretože hydratuje pokožku a stáva sa tak vláčnejšia a sviežejšia.

 
 

Svieža pleť, stop vráskam

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Šťava Aloe Vera ESI ANTIOXIDANT so šťavou z červeného pomaranča
12,90 € 17,90 €
Detoxikácia, omladzovanie organizmu, podpora trávenia, posilnenie imunity, riešenie pre vyčerpanosť, únavu, pôsobí proti voľným radikálom, vyrovnáva hladinu cukru a cholesterolu
37,10 € 43,90 €
intenzívne ošetruje (podráždenú pokožku po slnení, rozpraskanú pokožku na rukách, bércové vredy, preležaniny), regeneruje (odreniny, popáleniny, drobné rezné rany, opary), upokojuje problematickú pleť (akné, lupienka, atopický ekzém)
5,95 € 7,90 €
Elixír pre okolie očí - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
43,50 € 45,00 €
Posilnenie srdca, srdcová arytmia, angína pectoris, ischemická choroba srdca, normalizácia krvného tlaku, zvýšenie vytrvalosti, zápal ďasien, paradentóza, chronický únavový syndróm
31,00 € 39,00 €
Odstraňovač únavy, bohatý zdroj jódu, suchá koža, lámavé vlasy, nachladnutie a zimomravosť
10,00 € 13,00 €
Caralotion je bioinformačné hydratačné mlieko s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a roztiera. Obsahuje prirodzenú paletu minerálov a solí z treťohornej morskej vody žriedla Podhájska.
9,90 € 10,30 €
Aromatický kúpeľ s vysokým obsahom humínových látok a vybranou zmesou éterických olejov obsahuje účinné substancie, ktoré ovplyvňujú povrch kože alebo odparovaním v kúpeli sa cez pľúca dostávajú do krvi. Regeneruje, harmonizuje orgány, pôsobí detoxikačne.
61,50 € 63,70 €
Aloe Vera - detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku, zlepšuje vyprázdňovanie,...
34,90 € 50,90 €
AKCIA - Balíček 3 x Aloe Vera 100% šťava podľa vlastného výberu (čístá alebo zo šťavou z brusníc).
39,90 € 59,70 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
24,10 € 25,00 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
24,10 € 25,00 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
16,50 € 19,00 €
Super PRSIA krém - prirodzená a bezpečná cesta ku zväčšeniu objemu a spevneniu Vašich prsníkov
23,90 €
Fin Camomilis - extrakt z harmančeka
12,00 € 14,00 €
Ochrana pred UV, prekyslenie organizmu, šeroslepota, ochrana slizníc a pokožky, infekcie horných dýchacích ciest a dutín
18,80 € 22,00 €
Kolagén tvorí 30% hmotnosti bielkoviny človeka, 10% celkovej hmotnosti človeka a až 70% kože! Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
99,90 € 103,00 €
Kolagén tvorí 30% hmotnosti bielkoviny človeka, 10% celkovej hmotnosti človeka a až 70% kože! Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €
Kozmetická sada COLWAY - Natural Collagen. Kolagén - je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek..
199,00 € 203,00 €
Nočný hydratačný kolagénový krém s Matrixylem Synthe’6™ - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €

 
 

Vrásky na tvári sa najčastejšie vyskytujú ako:

  • Vrásky okolo úst
  • Vrásky okolo očí
  • Vrásky nad hornou perou
  • Vrásky na čele

 

Správna životospráva sa odzrkadlí na stave pleti, ale treba sa o ňu starať i zvonka a to kozmetickými prípravkami, ktorými sú:

  • Pleťové masky
  • Krém na vlásky

 

Čistá pleť a hydratovaná vhodnými kozmetickými prostriedkami dopĺňa a zároveň završuje bezchybnú starostlivosť o pleť. Pretože o pleť sa treba starať, ako z vnútra, tak i z vonka.

Pri dodržiavaní spomenutých skutočností, prestane byť problematická pleť problémovou a dosiahne vytúžený dokonalý vzhľad. A preto treba riadiť nasledovným: „Svieža pleť, stop vráskam“.