Svieža pleť, stop vráskam

 
 
 
 

Pleť a samotná starostlivosť o pleť, aby bola svieža a dokonalá bez vrások, či iných kozmetických problémov.

Ako sa starať o pleť? Dokonalá pleť bez vrások je snom každej ženy. Pomôcť môžu pravdaže vitamíny na pleť, ale pleť je v prvom rade zrkadlom životného štýlu. Je prirodzené, že časom starne každý človek, avšak sú isté faktory ktoré nepriaznivo vplývajú na starnutie pokožky a vznik skorších vrások.  

V prvom rade je potrebná vyvážená strava plná vitamínov a minerálov. Potraviny spracovávané chemicky, fajčenie, prílišné opaľovanie, nedostatok spánku, nedostatok tekutín či soláriá prispievajú k vzniku vrások. Samotný pitný režim zohráva dôležitú úlohu, pretože hydratuje pokožku a stáva sa tak vláčnejšia a sviežejšia.

 
 

Svieža pleť, stop vráskam

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Šťava Aloe Vera ESI ANTIOXIDANT so šťavou z červeného pomaranča
12,90 € 17,90 €
Detoxikácia, omladzovanie organizmu, podpora trávenia, posilnenie imunity, vyčerpanosť, únava, vyrovnáva hladinu cukru a cholesterol
37,10 € 43,90 €
Posilnenie srdca, srdcová arytmia, angína pectoris, ischemická choroba srdca, normalizácia krvného tlaku, zvýšenie vytrvalosti, zápal ďasien, paradentóza, chronický únavový syndróm
31,00 € 39,00 €
Odstraňovač únavy, bohatý zdroj jódu, suchá koža, lámavé vlasy, nachladnutie a zimomravosť - výživový doplnok Kelpatabs - morská riasa KELP
10,00 € 13,00 €
Caralotion je bioinformačné hydratačné mlieko s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky - morská soľ Podhájska
9,90 € 10,30 €
Aromatický kúpeľ obsahuje humínove látky a éterické oleje, vplýva na povrch kože alebo odparovaním v kúpeli sa cez pľúca dostáva do krvi. Regenerácia, detox
61,50 € 63,70 €
Aloe Vera gel a Aloe vera šťava - detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku, zlepšuje vyprázdňovanie,...
34,90 € 50,90 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
24,10 € 25,00 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
24,10 € 25,00 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
16,50 € 19,00 €
Super PRSIA krém - prirodzená a bezpečná cesta ku zväčšeniu objemu a spevneniu Vašich prsníkov
23,90 €
Rumanček pravý známy tiež ako harmanček, respektíve kamilka v jedinečnom extrakte Camomilis - výživový doplnok na trávenie, zdravá pokožka, únava
12,00 € 14,00 €
Nočný hydratačný kolagénový krém s Matrixylem Synthe’6™ - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Onkologické ochorenia, metastázy a intoxikácie. Diabetes, aj závislí na inzulíne. Ochorenia pečene, aj cirhóza. Srdcovo-cievne ochorenia - hypertonické ochorenie, ateroskleróza, infarkt, porážka. Obezita,poruchy tukovej výmeny. Ochorenia žalúdka, zápcha..
37,00 € 51,00 €
pri pobyte v ekologicky a radiačne nevhodných podmienkach, v škodlivej priemyselnej výrobe, počas rádio a chemoterapie, na zvýšenie odolnosti voči stresom, najlepší perorálny kozmetický prostriedok - umožňuje udržiavať mladosť kože a obnovovať ochabnutú..
68,00 € 92,00 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €
Indikácie: pri rozumovej a fyzickej záťaži, tonikum a posilňovač chronickej únave, profylaxia a liečba srdcovo-cievnych ochorení- ateroskleróza, hypertenzia, stenokardia, porážka, infarkt, varikózne rozšírenie žíl, profilaxia porušenej ostrozrakosti..
30,00 € 42,50 €
Vitalizujúce tonikum COLWAY - Natural Collagen - intenzívne a dlhodobo zvlhčuje pokožku, zjemňuje podráždenie pokožky a tiež vyrovnáva jej pH, zvyšuje hydratáciu kože a stabilizuje hydrolipidový plášť, pôsobí antibakteriálne..
15,90 € 17,00 €
ACAI - najzdravšia potravina sveta v najkvalitnejšej podobe. ACAI ovocie rastie na palmách ako acai bobule, najidealnejšia konzumácia vo forme acai prášok
21,50 € 25,00 €

 
 

Vrásky na tvári sa najčastejšie vyskytujú ako:

  • Vrásky okolo úst
  • Vrásky okolo očí
  • Vrásky nad hornou perou
  • Vrásky na čele

 

Správna životospráva sa odzrkadlí na stave pleti, ale treba sa o ňu starať i zvonka a to kozmetickými prípravkami, ktorými sú:

  • Pleťové masky
  • Krém na vlásky

 

Čistá pleť a hydratovaná vhodnými kozmetickými prostriedkami dopĺňa a zároveň završuje bezchybnú starostlivosť o pleť. Pretože o pleť sa treba starať, ako z vnútra, tak i z vonka.

Pri dodržiavaní spomenutých skutočností, prestane byť problematická pleť problémovou a dosiahne vytúžený dokonalý vzhľad. A preto treba riadiť nasledovným: „Svieža pleť, stop vráskam“.