Hovädzí protein

 
 
 
 
Hovädzí protein

Hovädzí proteín

Hovädzí proteín je proteín získavaný z kvalitného hovädzieho mäsa. Mäso je zbavené tuku, sacharidov a cholesterolu, obsahuje len proteíny, ktoré sú rýchlo vstrebateľné.

Obsah: obsahuje najmä kreatín, čo je organická kyselina, ktorá zásobuje svaly energiou. Proteíny na rast svalov obsahujúce kreatín sú zaručene kvalitné doplnky výživy poskytujúce svalom potrebnú ochranu a regeneráciu. Kreatín sa v tele zužitkúva ako zdroj energie pre svaly, urýchľuje ich regeneráciu a je zdrojom ich rýchlej energie. S kreatínom telo prijíma i vodu, ktorá sa svalom dodáva väčší objem a najmä im poskytuje hydratáciu. Kreatín je vhodný pre športy, pri ktorých je krátkodobé zaťaženie, napríklad hokej, box, kulturistika   alebo šprint. Čo sa týka vytrvalostných športov, nie sú dokázané jeho pozitívne účinky.

Hovädzí proteín je kvalitný proteín, ktorý obsahom kreatínu umožňuje tvrdší tréning a zároveň zabezpečí rýchlejšiu regeneráciu svalových buniek. Obsahuje aj arginín, ktorý napomáha obnoveniu kolagénu v tele. Okrem toho sa v hovädzom proteíne nachádza aminokyselina BCAA, vitamíny skupiny B – B6 a B12 a minerály ako draslík, horčík, železo a zinok.

Všetky tieto zložky hovädzieho proteínu zabezpečia svalom ochranu, znižujú riziko katabolizmu a zlepšujú regeneráciu po tréningu. Je to najlepší proteín pre ľudí s laktózovou intoleranciou.

 
 

Hovädzí protein

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Ako nabrať svaly? Skúste Hovädzí proteín MINI Beef Amino ktorý obsahuje 97% hydrolyzovaného hovädzieho izolátu - rast svalov, aminokyselilny
25,00 € 27,00 €
21,00 € 22,00 €
75,00 € 79,00 €