Bachove balzamy a žuvačky

 
 
 
 

Bachove balzamy a žuvačky

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Bachov balzam pre pokoj mysle. Vhodný pre ľudí, ktorých myseľ je počas dňa rozptýlená, plná nepokojných a blúdivých myšlienok. Upokojte vír ťaživých myšlienok a nasmerujte svoju myseľ tým správnym smerom! :)
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam na únavu. Používame vtedy, keď sa človek cíti vyčerpaný, bez energie, keď sa počas dňa potrebuje prebrať, rozveseliť, rozprúdiť energiu.
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam na pokojný spánok. Upokojí telo i myseľ svojou prírodnou a telu lahodivou formulou čase pred spaním. Krásne a pokojné sny! :)
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam pre pokoj v hlave. Pomôže Vám "vypnúť" a zrelaxovať, keď máte pocit, Vaša hlava je plná miliónov vecí a ide Vám ju "roztrhnúť". Pocíťte ľahkosť Vašej mysle - hlavy! :)
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam na cesty. Vychutnajte si cestu na dovolenku, výlet.. zbavte sa cestovnej nervozity a dorazte na cieľove miesto svieži a oddýchnutý! :)
13,90 € 16,90 €
Bachov krízový balzam na pery. RESCUE® Starostlivosť o pleť pomáha opäť nadobudnúť pokoj zvonku a zároveň sa cítiť dobre aj zvnútra.
9,90 € 14,90 €
Bachov balzam na koncentráciu. Pomáha sústrediť sa na maximum v záťažových situáciach. Ideálny v čase skúšok, testov, pri pracovnom pohovore, obchodnom jednaní..
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam na podporu sebavedomia. Ideálny, keď sa cítite "maličkým", chýba vám sebadôvera alebo potrebujete čeliť výzvam, ktoré presahujú zónu Vašej emocionálnej pohody. Zvládnite pracovný pohovor, obchodné jednanie, rečnícky prejav "ľavou zadnou"! :)
13,90 € 16,90 €
Bachov balzam pre relax. Keď myseľ potrebuje kúsok pokoja a telo zrelaxovať a vy jednoducho potrebujete uniknúť od zhonu, problémov a povinností dnešného sveta.
13,90 € 16,90 €
Bachove kvetové žuvačky na podporu SEBAVEDOMIA. Ideálne, keď sa cítite "maličkým", chýba vám sebadôvera alebo potrebujete čeliť výzvam, ktoré presahujú zónu Vašej emocionálnej pohody..
4,59 € 7,59 €
Bachove kvetové žuvačky KONCENTRÁCIA. Pomáhajú sústrediť sa na maximum v záťažových situáciach. Ideálne v čase skúšok, testov, pri pracovnom pohovore, obchodnom jednaní..
4,59 € 7,59 €
Bachove kvetové žuvačky ENERGIA. Pomáhajú prekonať fyzickú i psychickú únavu, pri pocite duševnej depresie, nesmelosti, beznádeje.. Pomáha dodať odhodlanie a rozhodnosť..
4,59 € 7,59 €
Bachove kvetové žuvačky - KRÍZOVÁ SITUÁCIA - pomáha prekonať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, je prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života..
4,59 € 7,59 €