Zdravé kosti a kĺby

 
 
 
 

Pre Zdravé kosti a kĺby je potrebný kolagén, táto vyznaná bielkovina je tvorená pomocou vitamínu C. Predstavuje základnú stavebnú hmotu pre kĺby kosti.

Zdravé kĺby kosti sú odrazom životného štýlu, ktorého základom je vyvážená strava v kombinácii s aktívnym pohybom. Vhodná forma pohybu pre kosti a kĺby je plávanie. Voda pôsobí na kĺby ale i kosti uvoľňujúco napriek tomu, že sa hýbu.

Strava bohatá na potraviny obsahujúce tie stopové prvky, ktoré sú vhodné na kĺby a kosti:

  • Jahody
  • Čučoriedky
  • Maliny
  • Potraviny bohaté na vitamín A, D, B6, C, kremík
 
 

Zdravé kosti a kĺby

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Pomáha zvládať bolesti kĺbov, zabraňovať vzniku osteoporózy a tvorbe vrások, pokožka je hladká, zdravá a prekrvená, vlasy sú lesklé, pružné a nevypadávajú, pevnejšie nechty a menej krehké, regeneruje sliznicu dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva
19,00 € 21,00 €
Pomáha pri príznakoch zabúdania, priaznivo ovplyvňuje zachovanie optimálnej hladiny cholesterolu, udržiava dobrý stav kĺbov, pôsobí ako životabudič, výkonný antioxidant a látka prospešná pre srdce
112,30 € 120,00 €
Artrin balm je prírodný minerálny prípravok - hydratuje, ukľudňuje - po holení, epilácii i depilácii, určený pre mužov i ženy.
10,20 € 16,20 €
Pomôže Vám udržať silný a odolný organizmus, postará sa o pružnosť vašich kĺbov, o krásnu pleť, vlasy a nechty, bude pôsobiť, ako ochranný štít pred nepriaznivými civilizačnými vplyvmi
97,00 € 107,00 €
Colvita - prírodný kolagén s pôsobením na pokožku - omladenie, regenerácia kĺbov, pevné a zdravé vlasy..
62,50 € 63,00 €
Fin Vi-va HA collagen - prírodný kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C - omladzujúci efektom pokožky, regenerácia kĺbov, pevné a zdravé vlasy..
31,50 € 39,00 €
Pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu, liečba kŕčových žíl, zdravá pleť, kožné problémy, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov
18,90 € 22,00 €
Pevné kosti vo vyššom veku, osteoporóza, pomoc pri zlomeninách, kvalitný stav nechtov a pokožky, regenerácia kostí
17,50 € 23,00 €
Pre pružné a ohybné kĺby, vyživuje chrupavku, kĺby a kosti, nahradzuje úbytok kolagénu, priaznivý vplyv na kĺby a chrbticu
29,00 € 35,00 €
Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Okrem priaznivého pôsobenia na ženské choroby pomáha aj pri predmenštruačných ťažkostiach, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, osteoporóze, návaloch a uzlinách v prsiach.
20,90 € 22,00 €
Skeletín - výživa kostí a kĺbov
24,80 € 25,40 €
Harmonizuje meridián obličiek a močového mechúra. Podporuje vylučovanie odpadových solí z tela, blahodárne pôsobí pri psoriáze, reumatických problémoch, artritídach a zápaloch močovo-pohlavného systému. Obsahuje: Ca, Fe, Cu, Mn, I, Si, S, vitamíny A, C, D
7,30 € 7,50 €
Biocalcium pomáha pri: osteoporóza, podagra, artritídy, reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy, alergie, bronchiálna astma, diabetes, ochorenia štítnej žľazy, ochorenia nervovej a srdcovo-cievnej sústavy, lámavosť vlasov a nechtov, klimaktérium..
23,00 € 30,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Prístroj je vyrobený na základe výsledkov výskumu a spolupráce čínskych lekárov a elektronických inžinierov. Zakladá sa na pôsobení bioprúdu a na princípe czinlo - tradičnej čínskej ľudovej medicíny.
151,00 € 163,75 €
Na omladzovanie a profylaxiu starnutia, pri stresových situáciách a citlivosti na zmeny počasia, syndróme chronickej únavy a počas obdobia rekonvalescencie po prekonanej chorobe, na zvýšenie vytrvalosti (u športovcov), pri nedostatok kyslíka..
45,00 € 61,25 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €
Vilcacora "svätá rastlina" obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, aminoglykozidov, terpénov, tanínov, flavonoidov a ďalších významných látok. Výrazne pomáha pri správnej funkcii imunitného systému a blahodárne pôsobí pri onkologických ochoreniach.
4,00 € 4,90 €
VitaD3tabs - zdroj vitamínu D3
17,50 € 21,00 €
Posilnenie imunity, osteoporóza, kosti a kĺby, psychika, detoxikácia organizmu, alergia, kožné ekzémy, únava, stres, podráždenosť
38,00 € 45,00 €

 
 

Pre Zdravé kosti a kĺby je potrebné:

  • Schudnúť – nadbytočné kilogramy zaťažujú kosti a kĺby
  • Dostatočný príjem bielkovín
  • Zásobiť telo vitamínom C pre tvorbu kolagénu
  • Prijímať minerály ako horčík, vápnik, fosfor, mangán, zinok
  • Vitamín D

Postupom času a predovšetkým vekom dochádza k opotrebeniu kĺbov a kostí a pre ich zdravie treba okrem stravy vhodné pridať i výživové doplnky. Výživový doplnok na kĺby a kosti sú dostupné v lekárňach, medzi ne patrí napríklad Collagen na klby v tabletách, vitamíny na kĺby, želatina na kĺby.

Želatina patrí medzi tie prípravky na kĺby, ktoré sú prírodného charakteru. Jedná sa o bielkovinu živočíšneho alebo rastlinného charakteru, ktorá je nositeľom aminokyselín potrebných pre kosti a kĺby. Kolagén na kĺby je produktom želatiny, ktorá obsahuje aminokyseliny, ktoré podporujú jeho obnovovanie.