Sexuálna vitalita

 
 
 
 

Sexuálna vitalita alebo i sexuálna aktivita sa môže udržať až do vysokého veku v prípade, že sa na to jedinec cíti. V spoločnosti sa prezentuje sex iba pre mladšie ročníky a pre tie vekovo vyššie by to malo byť tabu.

Donedávna bola téma sexuality tabu a všeobecne sa bral iba, ako prostriedok na plodenie detí a nie pre potešenie. Z daného názoru vyplývalo, že telesná láska je určená iba pre mladšie ročníky. Preto dochádzalo k potlačovaniu telesných túžob a sexuálna vitalita končila pomerne v mladom veku. Ak aj nedochádzalo k potláčaniu telesných potrieb, bola táto skutočnosť zatajovaná v predstave, že je to niečo zlé a nenormálne.

V dnešnej dobe sa už otvorene hovorí o sexuálnej vitalite aj starších párov a praktizuje sa predovšetkým pre potešenie oboch. Vzhľadom na dostatočné množstvo dostupných afrodiziák (napríklad tých, ktoré riešia poruchy erekcie) sa stáva sex dostupný aj v zrelom veku.  

Libido predstavuje komplex psychických, fyzických a hormonálnych faktorov, ktoré vplývajú na sexuálnu vitalitu.

 
 

Sexuálna vitalita

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Pri oslabení organizmu, pri rôznych ochoreniach, po liečbe antibiotikami dochádza k premnoženiu kvasiniek v pošve, čo spôsobuje príznaky ako svrbenie, pálenie, začervenanie pošvy ako aj biely výtok tvarohovitého vzhľadu.
39,90 € 43,00 €
Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Okrem priaznivého pôsobenia na ženské choroby pomáha aj pri predmenštruačných ťažkostiach, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, osteoporóze, návaloch a uzlinách v prsiach.
20,90 € 22,00 €
Biocalcium pomáha pri: osteoporóza, podagra, artritídy, reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy, alergie, bronchiálna astma, diabetes, ochorenia štítnej žľazy, ochorenia nervovej a srdcovo-cievnej sústavy, lámavosť vlasov a nechtov, klimaktérium..
23,00 € 30,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €
Indikácie: pri rozumovej a fyzickej záťaži, tonikum a posilňovač chronickej únave, profylaxia a liečba srdcovo-cievnych ochorení- ateroskleróza, hypertenzia, stenokardia, porážka, infarkt, varikózne rozšírenie žíl, profilaxia porušenej ostrozrakosti..
30,00 € 42,50 €
ACAI - najzdravšia potravina sveta v najkvalitnejšej podobe
21,50 € 25,00 €
Aphrodisia V - Výživový doplnok na podporu libida a sexuálneho pôžitku žien
14,10 € 14,90 €
Blahodarný a komplexný účinok na celý organizmus.
59,86 €
Blahodarný a komplexný účinok na celý organizmus.
33,20 € 36,90 €
Proti únave a vyčerpaniu, celková regenerácia organizmu, podpora mozgovej činnosti, zdroj plnohodnotného života a mladosti, pozitívny účinok na potenciu
10,10 € 12,00 €
Klimakterické problémy, návaly tepla, potenie, búšenie srdca, pocit suchoty slizníc, nervozita, podráždenosť, depresia, zlepšuje duševnú činnosť
32,00 € 37,00 €
Na omladzovanie a profylaxiu starnutia, pri stresových situáciách a citlivosti na zmeny počasia, syndróme chronickej únavy a počas obdobia rekonvalescencie po prekonanej chorobe, na zvýšenie vytrvalosti (u športovcov), pri nedostatok kyslíka..
45,00 € 61,25 €
Pozitívne pôsobí na duševné rozpoloženie, znižuje pocity úzkosti a strachu, znižuje stres, zvyšuej sexuálnu túžbu (afrodiziakum inkov), zvyšuje počet a pohyblivosť spermii
15,50 € 18,00 €
Crab Apple - Bachova kvetová esencia pomáha zvládnuť: pocit nečistoty, hriešnosti, puntičkárstvo, prílišná snaha o čistotu, sebanenávisť, sebapoškodzovanie, nespokojnosť so svojím vzhľadom, strach z baktérií, vírusov a chorôb, problémy so sexualitou
10,50 € 16,90 €
ACAI - najzdravšia potravina sveta v najkvalitnejšej podobe
21,50 € 25,00 €
Pomôže zvládnuť stres, bojovať s nerovozitou, nesústredenosťou a precitlivelosťou, prospešný pre zachovanie zdravých kostí a pružných kĺbov, pre zdravú pokožku, krásne vlasy a pevné nechty, je zdrojom výkonného antioxidantu
104,00 € 113,00 €
Silný protizápalový účinok, psoriáza, reuma, menštruačné bolesti, obličkové a žlčové problémy, podporuje činnosť pečene a pankreasu, vhodný pri Alzheimerovi
27,00 € 31,00 €
Ateroskleróza, pocit ťažkých nôh pri kŕčových žilách, zlepšuje pamäť a schopnosť koncentrácie, spomaľuje stárnutie, urýchľuje hojenie bercových vredov, zmierňuje sexuálne poruchy
15,00 € 17,00 €
Tento produkt obsahuje najvyššiu koncentráciu Ginkgo biloby v jednej kapsule na trhu - 50 x vyššia v porovnaní s inými bežnými produktmi.
31,50 € 38,90 €

 
 

Sexuálna vitalita môže klesať z nasledujúcich dôvodov:

  • Monotónnosť vo vzťahu
  • Ekonomické problémy
  • Psychické alebo fyzické vyčerpanie, poprípade oboje
  • Sexuálna porucha
  • Iné zdravotné problémy

 

V prípade, že sú všetky spomenuté dôvody v poriadku a obaja partneri sú vyrovnaní a spokojní vo vzťahu, môže byť ich sexuálny život i napriek veku stále aktívny a plnohodnotný až do vysokého veku.