Výrobky značky Forever | Bohatstvo prírody

 
 
 
 


 
 

Spoločnosť Forever Living Products

 

Za zrodom celosvetovo úspešnej spoločnosti Forever, ktorá mení životy, stojí tvrdá práca a zdrojom úspechu je inšpirácia.

 

Spoločnosť Forever založená v roku 1978 Rexom Maughanom v Tempe v Arizone je známa svojimi výrobkami po celom svete. Plánom bolo spotrebiteľom ponúknuť najmä kvalitu. Kvalitu s cieľom udržania dobrého zdravotného stavu a psychickej a fyzickej pohody. V súčasnosti sa spoločnosť radí medzi firmy s multimiliardovým majetkom. Jej cieľom je najmä podpora zdravého životného štýlu s použitím tých najkvalitnejších produktov k dosiahnutiu spokojnosti klientov. Spoločnosť ponúka stovky produktov podporujúcich zdravie a krásu. Jedinou schodnou a istou cestou, ako dosiahnuť požadovanú kvalitu, bolo zabezpečenie vlastných plantáží, ľudí, výrobných zariadení a skladových priestorov. Spoločnosť kontroluje každý krok – začínajúc použitými surovinami a končiac produktmi uvádzanými na trh. 


Firma si nesmierne váži prácu ľudí, ktorí stoja za výrobou produktov, prácu obyčajných ľudí, nie predajcov, IT pracovníkov alebo ľudí v kanceláriách. Skutočných ľudí, ktorí odvádzajú najdôležitejšiu prácu, aby sa na trh dostali len tie najkvalitnejšie výrobky. 


Firma Forever je súčasťou Asociácie priameho predaja, ktorá združuje zhruba 200 popredných firiem v USA. Cieľom asociácie je zabezpečiť ochranu členských firiem a nezávislých podnikateľov s istotou, že marketingové stratégie firmy sa budú vykonávať v súlade s etikou podnikania a etikou voči spotrebiteľovi. Základom je dodržiavanie etických praktík na základe daného etického kódexu. 


Spoločnosť Forever má tiež v predmete podnikania viac ako 65 nehnuteľností zábavného a dovolenkového charakteru po celých USA, viac ako 20 rezortov v Afrike a Európe. Cieľom týchto rezortov je chrániť životné a prírodné prostredie, o čom svedčí aj certifikát Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu. 


Spoločnosť Forever vyrába včelie produkty, ktoré sú vyrobené z medu získaného priamo z úľov, nápoje, esenciálne oleje najvyššej kvality. V ponuke má však najmä výrobky z aloe vera, ktoré sa pestuje na ich vlastných plantážach v Texase a v Dominikánskej republike. 
 

Vyberte si zo širokej ponuky produktov Forever v e-shope Bohatstvo-prirody.sk