Ústna hygiena AloeFresh

 
 
 
 

Aloefresh sú aloe vera produkty vyvinuté pre ústnu hygienu. Antibakteriálne a protizápalové účinky aloe vera priaznivo vplývajú na prírodnú starostlivosť o zuby, zubnú sklovinu a ústnu dutinu bez zbytočných chemických látok. Aloefresh ústna voda aloe vera, zubná pasta aloefresh bez fluoru a jej bieliace účinky, zubná pasta Aloefresh homeopatic, Aloefresh sprej pre svieži dych sú zárukou, že vaša ústna hygiena je vykonávaná prírodne a zdravo.

 

 
 

Ústna hygiena AloeFresh

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
HOMEOPATIC - zubná pasta vhodná pri homeopatickej liečbe
5,75 € 7,90 €
Vďaka upokojujúcemu pôsobeniu prírodného vitamínu K, vitamínu C, výťažku z aloe vera a carboxymethylchitosanu hojí a pomáha posilniť krvácavé a bolestivé ďasná. Pepermint a mentol osvieži dych.
5,86 € 7,80 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok. Pravidelným používaním sa zubnej zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
4,50 € 9,90 €
Aloe Fresh ústny sprej pre svieži dych efektívne účinkuje proti zápachu z úst vďaka jedinečnému obsahu účinných látok, ktoré zabraňujú množeniu škodlivých baktérii v ústnej dutine zodpovedných za vznik zápachu.
4,55 € 5,35 €
Vďaka jedinečnému zloženiu prírodných aktívnych látok - aloe vera, rebríček , nechtík lekársky , tea tree olej, Carboxymethylchitosan, pomôžu vašim zubom byť zdravé a silné, vďaka mäte piepornej a mentolu bude váš dych príjemne svieži.
5,50 € 9,00 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok, pravidelným používaním sa zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
5,86 € 9,90 €
Zubná pasta s aktívnymi aniónmi pre zdravý, bielo žiariaci úsmev bez flóru..
5,00 € 7,80 €
Ústna voda na báze šťavy z Aloe Vera.Jedinečná zmes aktívnych prírodných látok, aloe vera, slez, tea-tree olej, ananás a propolis, hojí a upokojuje ďasná a tíši bolesť, pepermint a mentol dodajú vašich ústam pocit sviežosti.
7,50 € 9,95 €
Prírodná pasta s Aloe vera pre zdravé zuby
11,80 €