Kozmetika

 
 
 
 
Kozmetika Colway

Pri tvorbe COLWAY® sa opierame o základy filozofie wellness, čiže napomáhame vám pri vašej snahe zvýšiť svoj potenciál pomocou dosiahnutia harmónie medzi telom, mysľou i duchom. Každého dňa sa staráme o vaše zdravie aj krásu. Investujte každodenne do svojej mladosti. Odvážte sa starať o seba i svoju pokožku. Dovoľte, aby bola váš obraz v zrkadle fotografií vašej duše, nie vášho veku. Každý si zaslúži poznať náš jednoduchý návod. Jeho účinnosť je vo vašich rukách. Kozmetická línia COLWAY® predstavuje sériu produktov stvorených na to, aby sa starala o celé vaše telo. Prírodný Kolagén je jej základom a starostlivo vybrané účinné prírodné látky aj najnovšie objavy biochémie tvoria podstatu jej blahodarného pôsobenia. Kozmetické prípravky COLWAY® sú aktívnymi látkami nasýtené viac ako mnohé podobné aj výrazne drahšie výrobky. Koža je najväčším orgánom nášho organizmu. Nezaslúži si snáď výnimočnú starostlivosť? Podľa nášho názoru rozhodne áno.

 
 

Kozmetika

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Elixír pre okolie očí - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
43,50 € 45,00 €
Kolagén tvorí 30% hmotnosti bielkoviny človeka, 10% celkovej hmotnosti človeka a až 70% kože! Je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
46,50 € 48,00 €
Kozmetická sada COLWAY - Natural Collagen. Kolagén - je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek..
199,00 € 203,00 €
Nočný hydratačný kolagénový krém s Matrixylem Synthe’6™ - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €
Vitalizujúce tonikum COLWAY - Natural Collagen - intenzívne a dlhodobo zvlhčuje pokožku, zjemňuje podráždenie pokožky a tiež vyrovnáva jej pH, zvyšuje hydratáciu kože a stabilizuje hydrolipidový plášť, pôsobí antibakteriálne..
15,90 € 17,00 €
Šampón Colway vhodný pre všetky typy vlasov.
21,00 € 23,00 €
Hustejšie vlasy, redukuje vypadávanie vlasov
21,00 € 23,00 €
Jediný kolagénový sprchový gél na trhu
23,50 € 25,00 €
Maska Colway vhodná pre všetky typy vlasov
21,00 € 23,00 €
Šampón a maska Colway vhodný pre všetky typy vlasov.
39,00 € 45,00 €
Denný hydratačný kolagénový krém s Matrixylem Synthe’6™ - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €
Morský peeling COLWAY s abrazívnym účinkom - odstraňuje odumretú pokožku a čistí póry, vďaka čomu pripraví pokožku k ďalším procedúram. Povzbudzuje prekrvenie povrchu pokožky a regeneračné proces..
25,50 € 27,00 €
Luxusná starostlivosť - zamatovo hebká pleť na dotyk
42,00 € 49,00 €
Kolagén a komplex výťažkov z hnedých rias a jojobového oleja
43,00 € 45,00 €
Produkt, ktorý spevní a zoštíhli Vaše telo
39,00 € 43,00 €

 
 

Je to ochranná vrstva, zaisťujúca bezpečie celého nášho tela pred pôsobením nepriaznivých vonkajších vplyvov a prenikaním nebezpečných mikroorganizmov. S dodaním zodpovedajúcej starostlivosti a výživy pre kožu investujete do svojho zdravého vzhľadu na dlhšiu dobu. Kozmetika COLWAY® napomáha udržiavať správnu hladinu zvlhčenie v pokožke, zbavuje ju drsnosti a urýchľuje regeneráciu jej vrchnej vrstvy. Slúži na umývanie, redukciu celulitídy, regeneruje a dokonale dopĺňa starostlivosť prostredníctvom Prírodného Kolagénu. Ako môžete pomôcť svojej pokožke? Nájdite si chvíľku pre seba a svoju krásu. Stojí Vám to za to, každodenne dvakrát. S každým dňom budete medzi ostatnými žiariť čistotou, vaše vrásky sa budú zjemňovať a prestanú vás v zrkadle štvať, vaše telo bude okúzľovať hladkosťou a zdravou farbou. Krása i mladosť nie sú rezervované len pre vybraných. Teraz už viete, že svet kozmetiky COLWAY® je tiež pre vás.

  • Séria COLWAY ako jednička svetovej kozmetológie
  • Svojimi účinkami doplňuje a prehlbuje pôsobenie prírodného kolagénu!
  • Vďaka inovatívnej biotechnologickej formule zvyšuje účinnosť kolagénové kôry

Vo svojom zložení obsahuje unikátny, najnovšie biochemické vynálezy dostupné vo svetovej kozmetológii. Napríklad Matrixyl v množstve až 3%!

V jednotlivých výrobkoch bol účinok bioaktívneho kolagénu podporený a znásobený  jednými z najlepších a najnovších aktívnych surovín na svete. Jedná sa o produkty najvyššej kvality. Na základe barterové výmeny liofilzovaného kolagénu získala firma COLWAY prístup k najmodernejším biotechnológiám, komponentom a substanciám, ktoré sa bežne nachádza v najdrahších exluzívnych kozmetických prípravkoch. Napriek tomu sú cenovo neporovnateľne nižšie, ako ceny prípravkov podobných kvalít

Pre výrobcov tejto kozmetickej rady bol najdôležitejšie výber tých najkvalitnejších komponentov. Pri ich výbere rozhodovala nielen najvyššiu akosť a najnovšie poznatky v kozmetológii, ale predovšetkým bezpečnosť pre trojšrobovitú štruktúru kolagénu.