Zelené potraviny | Bohatstvo prírody

 
 
 
 
Zelené potraviny

Zelené potraviny (zelený jačmeň, chlorella, spirulina...) sú často vnímané ako civilizačná potreba pre dobou silne znečistené životné prostredie a množstvo stresu.  Obsahujú veľké množstvo špecifických živín, ktoré sú pre naše telo vitálne.  Diverzifikácia konzumovaných potravín bola vždy prospešná a zelené potraviny sú určite tou správnou voľbou.  Zelené potraviny dokážu nie len telo nasýtiť, ale aj očistiť. Detoxikácia organizmu prostredníctvom zelených potravín je veľmi populárna a aj veľmi účinná. Odkyslenie organizmu zelenými potravinami prináša nie len úžitok, ale aj pôžitokwink. Prekyslenie organizmu má za následok množstvo civilizačných ochorení, ako aj vážne metabolické a imunitné ochorenia.

 
 


Zelené potraviny

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Brain Shake na priaznivú činnosť mozgu, proti stresu a pri duševnej záťaži.
14,00 € 15,00 €
Vláknina Delifiber pomáha pri redukčnej diéte, napraviť črevnú mikroflóru.
14,00 € 15,00 €
Osahuje mladý jačmeň pre detoxikáciu tela
21,00 €
Chlorophyll - v prírodnom liečiteľstve „vnútorný „dezodorant“
22,40 €
Vláknina pomáha pri redukčnej diéte, napraviť črevnú mikroflóru
18,20 €
Čistá spirulina, ktorá nahrádza tabletky na chudnutie
14,00 €
Chlorophyll je v prírodnom liečiteľstve „vnútorný dezodorant“
68,60 €
Čistá spirulina, nahrádza tabletky na chudnutie
23,80 €
Najbohatšia morská riasa na jód - problémy so štítnou žľazou
14,90 €
Morská riasa bohatá na jód, minerály-problémy so štítnou žľazou
7,49 €
Mladý jačmeň - prírodný zdroj živín, minerálov, vitamínov
19,10 € 27,30 €
Spirulina - jemná detoxikácia, jarná očista
19,50 € 20,90 €
Spirulina - jemná detoxikácia, jarná očista
19,50 € 20,90 €
Organic mletý jačmeň z ekologického hospodárstva
11,70 € 47,00 €
Dva typy dietetickej vlákniny – rozpustnej a nerozpustnej
23,00 € 29,00 €
100% Organic chlorella prášok z riasy chlorella vulgaris
19,70 € 33,90 €
Pomoc pre: odkyslenie organizmus, alkalizácia vnútorného prostredia
29,95 € 34,00 €
pH Miracle Greens - zelený nápoj - pomoc pre: odkyslenie organizmus, alkalizácia vnútorného prostredia, získanie optimálnej hmotnosti a nadobudnutie zdravia
39,95 € 44,00 €
Koncentrovaná sušená šťava blahodarne pôsobiaca na: kožné problémy, pigmentové fľaky, zápcha, anémia, znížená sexuálna potencia, zápach z úst, stres, žalúdočný katar, zvýšená kyselina v žalúdku, pomáha pri redukčnej diéte, pôstoch
14,10 € 14,70 €
Shaker - jednoduchá pomôcka na prípravu nápojov Matcha
3,50 €

 
 

 

História zelených potravín

História zelených potravín je taká stará ako ľudstvo samo. Len v dnešnej modernej dobe dostali nálepku „super food“ (super jedlo). Je to len iné pomenovanie niečoho čo je tu spolu s nami už tisícročia. Už kmene Aztékov poznali veľmi prospešnú riasu Spirulinu a používali ju ako obchodný artikel.

 

„Zelené potraviny nie sú liekom a predsa liečia...“

 

Zelené potraviny sú minimálne technologicky upravované, čo im zachováva vysoký podiel mikro a makro živín, enzýmov a vitamínov. Výhodou je, že v takomto stave sú nám k dispozícii po celý rok v tej najvyššej kvalite.

 

Ako odkysliť organizmus?

Najbežnejšie dostupné a najužívanejšie zelené potraviny na prekyslený organizmus sú zelený (mladý) jačmeň a chlorella. V prípade, že ste sa rozhodli úžívať tieto dva výrobky súčasne, prvý odporúčame jačmeň a potom následne po cca. Dvoch týždňoch odporúčame zaradiť chlorellu. Týmto sa vyhneme veľmi silne reakcii na detoxikáciu (hnačku, plynatosť, bolesť hlavy, etc.) Správny pitný režim je alfou a omegou správnej detoxikácie organizmu. Človek by mal prijať min. 1L čistej vody na 20 kg svojej váhy. Hlavne pri užívaní chlorelly je potrebné zvýšiť príjem tekutín, nakoľko vláknina obsiahnutá v chlorelle na seba viaže vodu. Je to sprievodný jav očisty hrubého a tenkého čreva.

Samotný proces detoxikácie a odkyslenia organizmu by mal trvať približne 6 mesiacov pri užívaní jačmeňa a chlorelly súčasne. Zmeny človek začne pociťovať po tretom mesiaci užívania oboch preparátov.

 

Výhody zelených potravín:

  • Jednoduchá príprava (chlorella – tabletková forma, jačmeň – lahodný nápoj)
  • Vysoký pomer enzýmov, vitamínov, vlákniny
  • Účinná detoxikácia organizmu
  • Zasýtia organizmus
  • Odkyslenie organizmu (zelené potraviny sú zásadotvorné)
  • Spúšťajú liečivé procesy
  • Majú vysoký obsah chlorofylu
  • Majú vysoko antioxidačnú aktivitu
  • Nepredávkujeme sa nimiJ
  • Eliminujú toxíny a podporujú imunitný systém

 

Zelené bábätká

S postupom času stále viac a viac užívateľov má pozitívne skúsenosti s užívaním zelených potravín. Jedným z posledných zistení je, že sa objavujú počatia tzv. zelených bábätiek. Ich maminky boli predtým dlhodobo liečené na neplodnosť a po dlhodobom užívaní zeleného jačmeňa, aj napriek pesimistickým prognózam ich príbuzných a gynekológov sa dopracovali k vytúženému bábätku.

 

Zelené potraviny proti rakovine

Vďaka svojmu silne alkalickému účinku majú zelené potraviny dosah aj na tak závažné ochorenia akým je rakovina. Akejkoľvek chorobe sa dobre darí iba v kyslom prostredí. Odkyslenie organizmu je prvý a zásadný krok v liečbe aj tak závažného ochorenia.

 

Zelené potraviny a porucha erekcie

Zelené potraviny majú komplexný ozdravný efekt. Pri odkyslení organizmu dochádza k náprave celkového zdravotného stavu a tým odstráneniu rôznych dysfunkcii.

 

Zelené potraviny sú vhodné aj pre zvieratá

Ako ľudia, aj zvieratá majú rôzne poruchy a ochorenia. Každé zviera má určitú genetickú pre dispozíciu na určitý druh stravy. Zvieratá lepšie ako ľudia cítia čo je pre ne skutočne dobré a čo je balastom, resp. jedom. Avšak aj v prípade zvierat, v prípade zlej životosprávy, vzniká silné prekyslenie organizmus a s tým súvisiace ochorenia a zdravotné ťažkosti. Zelený jačmeň alebo chlorella rozpustená vo vode je pre zvieratá veľkou pomocou a možno aj veľkou maškrtou.