Dentálna hygiena | Bohatstvo prírody

 
 
 
 
Dentálna hygiena

Pri slove zubár si vždy predstavíme zvuk vŕtačky a husia koža je na svete. Aby sme sa vyhli nepríjemným pocitom je dôležitá dentálna hygiena. Dentálna hygiena je prevenciou, aby nevznikol zubný kaz, aby sme mali krásne biele zuby a nevytváral sa nám zubný kameň, ktorý nemá účinky ako liečivé kamene. Niektorí ľudia sa až neskôr obadajú a hľadajú spôsob na bielenie zubov bez toho, aby sa porušila zubná sklovina. Keď sa správne od detstva staráme o naše zuby a správna dentálna hygiena je u nás na dennom poriadku, tak problémy typu – afty, zubný mostík, porcelánové zuby a ich cena, zubné implantáty nás môže krásne obísť. Zároveň budeme mať prichystanú zdravú ústnu dutinu, keď k nám budú chcieť zavítať zuby múdrosti. Prírodná ústna voda s obsahom aloe, zubná pasta bez flóru, zubná pasta s aniónovým účinkom, sprej pre svieži dych a iné prírodné nástroje pre dentálnu hygienu prispejú, aby vaše ústa zdobil zdravý a žiarivý biely chrup. :)

 
 

Dentálna hygiena

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Vďaka upokojujúcemu pôsobeniu prírodného vitamínu K, vitamínu C, výťažku z aloe vera a carboxymethylchitosanu hojí a pomáha posilniť krvácavé a bolestivé ďasná. Pepermint a mentol osvieži dych.
5,86 € 7,80 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok. Pravidelným používaním sa zubnej zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
4,50 € 9,90 €
Bioinformačná zubná pasta s adstringentným efektom pôsobí najmä na energetické dráhy tenkého čreva, šľachosvalovú troch žiaričov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú. Obsahuje aj kopaivový balzam a výťažky z lapacha a uncarie.
6,90 € 8,60 €
Aloe Fresh ústny sprej pre svieži dych efektívne účinkuje proti zápachu z úst vďaka jedinečnému obsahu účinných látok, ktoré zabraňujú množeniu škodlivých baktérii v ústnej dutine zodpovedných za vznik zápachu.
4,55 € 5,35 €
Vďaka jedinečnému zloženiu prírodných aktívnych látok - aloe vera, rebríček , nechtík lekársky , tea tree olej, Carboxymethylchitosan, pomôžu vašim zubom byť zdravé a silné, vďaka mäte piepornej a mentolu bude váš dych príjemne svieži.
5,50 € 9,00 €
Zubná pasta TIENS pomáha v liečbe zápalov sliznice ústnej dutiny, upokojuje krvácajúce, napuchnuté boľavé a citlivé ďasná, odstraňuje zápach z úst.
10,00 € 12,50 €
Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok, pravidelným používaním sa zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodnú belosť a lesk.
5,86 € 9,90 €
HOMEOPATIC - zubná pasta vhodná pri homeopatickej liečbe
5,75 € 7,90 €
Bioinformačná zubná pasta harmonizuje najmä energetické dráhy obličiek, pečene, tenkého a hrubého čreva, troch žiaričov a žalúdka. Má jemný analgetický efekt, rastlinné silice pokryjú narušené zuby ochranných filmom. Odporúčame pri homeopatii.
6,90 € 8,60 €
Zvýšený obsah koloidného kremíka má vplyv na pevnosť tkanív
6,90 € 8,60 €
Ústna voda je veľmi účinná pri regenerácií ústnej dutiny, hojí trhlinky ústnej dutiny a tiež napomáha pri paradentóze, teda zápale ďasien
27,00 € 30,00 €
Jedinečná zubná pasta Shenseen od Dr. Nona obsahujúca bioorganominerálny komplex (BOMK)
15,00 € 16,70 €
Zubná pasta s aktívnymi aniónmi pre zdravý, bielo žiariaci úsmev bez flóru..
5,00 € 7,80 €
Dokonale čistí a regeneruje pleť
3,60 € 4,50 €
Ústna voda na báze šťavy z Aloe Vera.Jedinečná zmes aktívnych prírodných látok, aloe vera, slez, tea-tree olej, ananás a propolis, hojí a upokojuje ďasná a tíši bolesť, pepermint a mentol dodajú vašich ústam pocit sviežosti.
7,50 € 9,95 €
Prírodná pasta s Aloe vera pre zdravé zuby
11,80 €

 
 

Dentálna hygiena je základ zdravých zubov a ďasien

Správna dentálna hygiena je predpokladom zdravých zubov a parodontu, čo je závesný aparát zuba.

Dentálna hygiéna sa u mnohých ľudí líši. Nie je možné použiť všeobecné rady na čistenie zubov, pretože každý chrup je jedinečný. Každý má iný sklon zubov, iné medzizubné medzery alebo iný tvar. Dentálna hygiena je však dôležitá pre každého.

Dentálna hygiena je dôležitá a nápomocná nielen, čo sa týka techniky čistenia zubov a poznania starostlivosti o ne, ale pomocou nej sa naučíme vyhýbať vzniku zubného kazu, bojovať proti nemu, bojovať proti zápalu ďasien, ale aj parodontitíde.

Dentálna hygiena - zubná pasta na citlivé ďasná a zuby