Saloos Naturcosmetic

 
 
 
 
SALOOS Naturcosmetic
Naša poslanie
 
Chceme priniesť radosť, pohodu a harmóniu do každodenného života.
Aromaterapiu vnímáme ako jeden z prírodných princípov k dosiahnutiu duševnej a telesnej rovnováhy. S nadšením a súčasne rozvahou prijímame nové riešenia a ctíme osvedčené postupy, preverené rokmi a starými kultúrami.
 
Náš cieľ
 
Našim cieľom je kvalita orientovanie na zákazníka a jeho spokojnosť ako výsledok našej snahy ponúknuť mu to najlepšie. I nadalej budeme rozvíjať svoju edukačnú činnosť a poskytovať informácie o správnom využití čistých prírodných látok a rôznorodých možnostiach ich použitia. Súčasne chceme rozvíjať pozíciu spoľahlivého partnera v oblasti aromaterapie a aromaterapeutickej kozmetiky. Našou  snahou je podporovať nielen všeobecné povedomie, ale najmä orientáciu širokej verejnosti v tomto odbore.
 
 
 


 
 

História a vývoj firmy Saloos

Saloos vám prináša radosť, krásu a zdravie už viac ako 20 rokov. Dnes najobľúbenejšia a najpoužívanejšia aromaterapeutická kozmetika začala písať svoj príbeh v roku 1993. V tomto roku sa stretávame so sídlom spoločnosti Saloos Jiří Harašta s vyhlasovaným "českým nosom", kapacitou v odbore esenciálnych olejov a vonných látok Emiliou Trepkovou. Náhodná schôdzka sa mení v profesionálnu spoluprácu, ktorá je postavená na využívaní odtieňov a ďalších pozitívnych účinkov rastlín na človeka.


Dnes je Saloos českou č.1 v oblasti aromaterapeutických biokozmetických prípravkov a najväčším výrobcom masážnych olejov. "Naučili sme ľudí namazaťsa" nadsadene vyjadruje Jiří Harašta a skutočne to tak je. Spoločnosť Saloos je nielen významným výrobcom prírodnej BIO kozmetiky. Dôležitá je tiež jeho úloha v rámci osvety o účinkoch prírodných látok a ich celostnom účinku na ľudské telo.

Saloos je česká rodinná firma s výhradne českým kapitálom so sídlom v Břeclavi. Odborný tím tvorí 50 zamestnancov.

 

Saloos Plus

Vaša spokojnosť je cieľom nášho snaženia.

Prvotriedna kvalita výrobkov je vnímaná ako samozrejmosť a ďalej chceme zvýšiť povedomie o prírodných prípravkoch a ich možnom použití. Rovnako dôležitá je známka CPK BIO, ktorá najlepšie vystihuje vyjadrenie "to najlepšie z prírody". Je spoľahlivým vodítkom pre váš správny výber a záruky zloženia daného prípravku.