Cell Guard Star- výživový doplnok - €30.8|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Vitamíny na imunitu

výživový doplnok
zdravé srdiečko
kĺby
trávenie
 

Cell Guard Star- výživový doplnok

Výživový doplnok Cell guard - pre zdravé srdiečko, správny krvný obeh, trávenie, svieži mozog, kĺby, kosti, zdravá pokožka, podpora imunity - antioxidant
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL34
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 3 % Bežná cena: 37,00 € Vaša cena: 36,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 36 bodov.
Náš odmeňovací systém

CELL GUARD

Výživové doplnky

CELL GUARD je výživový doplnok, ktorý pôsobí pri zlepšení kvality imunity, napomáha k správnemu krvnému obehu a srdcovej činnosti. Medzi ďalšie prednosti patrí aj to, že je prospešný pre trávenie, kĺby, kosti, pokožku, činnosť mozgu – ide predovšetkým o koncentráciu a lepšiu pamäť. Má antioxidačné účinky. Je cenovo dostupný a nachádza sa nielen v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach.

Cell Gurad STAR - hlavné zložky:

CELL GUARD je kombinovaná formula s vysokým množstvom účinných antioxidantov, látok, ktoré ničia nestabilné kyslíkové molekuly, nazývané aj voľné radikály. Vitamín C – je cenovo dostupný  a nachádza sa v kombinácii s inými vitamínmi a minerálmi, predovšetkým  s vitamínom D, E, K, B3, zinok.... Réva vínna je známa aj v spojení s viničom hroznorodým. Ginko môžeme nájsť v rôznych podobách – ako čaj, tabletky – známe je ginko dvojlaločné. Cena je najnižšia pri čaji, avšak aj pri ostatných podobách je cena primeraná. Ginkgo biloba je známe hlavne ako strom, jeho účinky sú rôzne. Vitamín E – je známy svojimi účinkami na pleť a vlasy. Je to vitamín rozpustný v tukoch. Spája sa s vitamínmi a minerálmi tak ako vitamín C – môže v spojení vytvárať vitamínové centrum.  

Vitamín C

Vitamín C – pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, často sa spája s ďalšími vitamínmi, tvoria neoddeliteľný komplex potrebný pre telo. Podporuje tvorbu kolagénu – je dôležitý pre správne fungovanie ciev, srdca, pľúc a čriev. Napomáha k udržaniu optimálnej funkcie kostí, chrupaviek, pokožky, nervovej sústavy, ďasien a zubov. Zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k ochrane buniek. Zabraňuje pri poškodení buniek a ich častí škodlivinami.

Zdroje vitamínu C:

 • šípky,
 • rakytník,
 • citrusy,
 • zemiaky,
 • mrkva,
 • paradajky,
 • paprika,
 • brokolica,
 • čierna ríbezľa,
 • jahody,
 • špenát,
 • karfiol,
 • kiwi,
 • brusnice....

Vitamín C je potrebný pre metabolizmus  aminokyselín. Nedostatok sa prejavuje menšou pevnosťou cievnej steny, znížením pevnosti väzivového aparátu a zubov.

Podieľa sa pri regenerácii redukovanej  formy vitamínu E. Vitamíny a prospešné látky podporujú organizmus a jeho imunitný systém obzvlášť pri náročnej a stresujúcej práci. Pomáha zlepšovať výkonnosť – čo je veľmi dôležité hlavne pre športovcov počas najväčšej záťaže.


Kurkuma

má veľmi rozsiahle blahodarné pôsobenie v ľudskom tele. Pomáha udržiavať stabilnú a optimálnu funkciu rôznych orgánov – v tomto prípade predovšetkým pečene a čriev. Podporuje zažívanie pri strave obsahujúcej predovšetkým bielkoviny a tuky. Priaznivo ovplyvňuje srdcovú činnosť a krvný obeh, podporuje produkciu a distribúciu krvi a hlavne jej kvalitu.

Dávkovanie

1 tableta 2x denne.  Dodržiavajte dávkovanie uvedenom v príbalovom letáku, konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Výživový doplnok nie je určený na diagnostikovanie, prevenciu a liečbu.

Zloženie: Kurkuma pravá, extrakt zo zrniek vínnej révy, vitamín C a E, beta karotén, borovica čierna.

Obsah balenia: 60 tabliet.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.