Gelatine Star - kĺbová výživa - €22.40|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Výživové doplnky STARLIFE

osteoporóza
bolesti chrbtice
prírodný kolagén
výživový doplnok
 

Gelatine Star

Prírodný kolagén "elixír mladosti" v želatíne Gelatine star. Výživový doplnok - regenerácia kĺbov , bolesť chrbtice, výživa pokožky, osteoporóza
Výrobca:Starlife
Kód produktu:SL59
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 25,00 € Vaša cena: 24,00 €

GELATINE STAR

Výživové doplnky

Gelatine Star je zmes bielkovín živočíšneho pôvodu vo forme želatíny. Získava sa spracovaním spojivového tkaniva hovädzieho dobytka. Ten má pozitívny vplyv na vlákna a malé cievy. Prostredníctvom želatíny náš organizmus dostáva do tela aminokyseliny, ktoré sú potrebné ako základ kostného a chrupkového tkaniva, kĺbových puzdier, väzivových tkanív a kože.

Kolagén

Želatína pomáha ľuďom, ktorí bojujú s bolesťami kĺbov, chrbta, nôh, chrbtice a bolesti krčnej chrbtice. Je to zdroj kolagénu, ktorý nám poskytuje 4 aminokyseliny. Ak je v organizme dostatočné množstvo týchto aminokyselín, kolagén sa dobre obnovuje, a tak zabezpečuje dobrý stav kože, vlasov, šliach a väzivových tkanív. Kolagénu sa hovorí aj elixír mladosti, pretože od neho závisí ako človek mlado vyzerá a ako sa dokáže pohybovať. Je nevyhnutný v detstve a v období dospievania, najmä na tvorbu kostí a ukladanie vápnika, v dospelosti chráni kĺby pred artrózou. Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina a je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív. Tvorí 25 – 30% všetkých proteínov v tele cicavcov a je zložkou medzibunkovej hmoty v podobe kolagénových vláken. Kolagén produkuje väzivové bunky - fibroblasty, bunky chrupavky - chondroblasty a osteoblasty – kostné bunky. Následkom starnutie tiež nastáva deficit kolagénu, čo je príčinou tvorby vrások. Najčastejšie je dostupný kolagén v strave. Kolagénový nápoj je dokonca päťkrát účinnejší ako kolagénové krémy, či sérum v ampulkách.   Zdroje kolagénu môžeme nájsť v červenom ovocí a zelenine, ktoré obsahujú lykopén, ktorý funguje ako antioxidant a zvyšuje produkciu kolagénu. Rovnako aj ryby, avokádo, oriešky, mandle, kešu a iné potraviny s obsahom vitamínu A, ktorý udržuje hladinu kolagénu v optimálnej hodnote. Sú významnými zdrojmi prírodného kolagénu.

Želatína ako liek poskytuje širokú škálu pozitívnych účinkov:

  • Posilňuje kĺby a srdce.
  • Podporuje látkovú výmenu
  • .Zlepšuje duševné schopnosti.
  • Zlepšuje stav pleti
  • Poskytuje pružnosť a posilňuje šľachy a väzy.
  • Zabraňuje osteoporóze a osteoartróze.
  • Zlepšuje kožu a štruktúru vlasov (vyskúšajte domáci želatínový šampón pre všetky typy vlasov).
  • Účinná v liečbe dysplázie (deformácia, t.j. niečo sa nevyvíja tak, ako má. Existuje napr. dysplázia bedrového kĺbu).

Užívanie želatíny na kĺby priviedlo k mnohým úspechom pri tomto probléme. Je vhodná pre deti, mladistvých aj starších. Jej účinky totiž nerozlišujú vek.

Dávkovanie: 2 kapsuly 2x denne

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od veľkosti balenia.

Zloženie: Želatína 650 mg

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.