AloeFresh SMILE - zubná pasta - €4,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zubná pasta

zubná pasta
aloe vera
zubné pasty
bielenie zubov
 

AloeFresh SMILE - zubná pasta

Zubná pasta Aloefresh smile ma výborný bieliaci účinok. Pravidelným používaním sa zubná sklovina postupne navráti k jej pôvodnej belosti a lesku
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP6
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 55 % Bežná cena: 9,90 € Vaša cena: 4,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.
Náš odmeňovací systém

Zubná pasta AloeFresh SMILE - pre žiarivý usmev

 

Aloe vera - zubné pasty

Odporúča sa predovšetkým pre svoj bieliaci účinok. Pravidelným používaním sa zubnej zubnej sklovine postupne pomáha navrátiť jej pôvodná bielosť a lesk.

Aktívne prírodné látky:

  • aloe vera - upokojujúci účinok
  • Pagaštan koňský - zamedzuje vzniku škvŕn
  • islandský lišajník - očisťuje sklovinu
  • lipa - zamedzuje vzniku škvŕn
  • tea tree olej - prírodné antiseptikum
  • kremeň - bieli zuby
  • pepermint a mentol - svieža chuť

Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok zabezpečíte prevenciu tvorby zubných kazov, ochorenie ďasien, tvorbu zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup.

Produkty AloeFresh neobsahujú fluór. Podľa najnovších výskumov fluór nepriaznivo pôsobí na kosti a obličky, dokonca môže vyvolať vznik rakoviny. Niektoré európske štáty predaj výrobkov obsahujúcich fluór už celkom zakázali. ESI prichádza na trh s vhodnou alternatívou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu.

Produkty spoločnosti ESI sú vyrobené z rastlín pestovaných organicky bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Bez fluóru, sacharínov a syntetických farbív. Vyrobené zo surovín prírodného pôvodu.

Objem: 100 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.