AloeFresh HOMEOPATIC zubná pasta - €5,75|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Zubná pasta

aloe vera
dentálna hygiena
bielenie zubov
zubná pasta
 

AloeFresh HOMEOPATIC - zubná pasta

HOMEOPATIC - zubná pasta vhodná pri homeopatickej liečbe. Whitening - bielenie zubov. Obsahuje aloe vera, escin, xylitol
Výrobca:Good Nature
Kód produktu:GN AP2
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 3 dni
Ušetríte: 27 % Bežná cena: 7,90 € Vaša cena: 5,75 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.
Náš odmeňovací systém

AloeFresh HOMEOPATIC - zubná pasta

Aloe vera - zubné pasty

Zubná pasta pre svieži dych a zdravé ďasná. Pravidelné čistenie zubov pomocou tejto pasty má ochranný a upokojujúci účinok na ďasná a zuby. Keďže pasta neobsahuje mätu, môžeme ju používať aj počas homeopatickej liečby.

Základne zložky zubnej pasty a ich účinky:

  • Aloe vera -upokojujúci účinok
  • Escin (výťažok z gaštanu - Aesculus hipocastanum) - bieliaci a upokojujúci účinok
  • Xylitol - prirodzené sladidlo napomáha predchádzať tvorbe zubného kazu

Pravidelným používaním výrobkov AloeFresh s jedinečnou skladbou prírodných látok zabezpečíte prevenciu tvorby zubných kazov, ochorenie ďasien, tvorbu zubného povlaku a docielite zdravý, prirodzene biely chrup. Produkty AloeFresh neobsahujú fluór. Podľa najnovších výskumov fluór nepriaznivo pôsobí na kosti a obličky, dokonca môže vyvolať vznik rakoviny. Niektoré európske štáty predaj výrobkov obsahujúcich fluór už celkom zakázali. ESI prichádza na trh s vhodnou alternatívou v oblasti starostlivosti o ústnu dutinu.

Produkty spoločnosti ESI sú vyrobené z rastlín pestovaných organicky bez použitia pesticídov a chemických hnojív. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu. Bez fluóru, sacharínu a syntetických farbív. Vyrobene zo surovín prírodného pôvodu.

Zloženie:

voda, Calcium Carbonate, Glycerin, Hydrated Silica, piniová esencia, Xanthan Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Aloe vera barbadensis, escin, Sodium Hydroxymethylglycinate, xylitol, Citric Acid

Objem: 75 ml

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.