Activchlorofyl 230g - €41.49|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Chudnutie s ActivStar

chlorofyl
hemoglobin
gynekologia
anemia
 

Activchlorofyl 230g

Chlorofyl je zdroj vitamínu A,C,E,K.Okysličuje krv, zlepšuje krvný obeh. Výborný pri : detoxikácia ,anémia, zvýšenie hemoglobínu. Doplnok výživy.
Výrobca:Activstar
Kód produktu:AS59
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 43,68 € Vaša cena: 41,49 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 41 bodov.
Náš odmeňovací systém

Activchlorofyl 230g

Výživový doplnok

 

Chlorofyl

Výživové doplnky s obsahom chlorofylu sú ideálnym zdrojom železa a pomáhajú tak pri chudokrvnosti, anémii a na zlepšenie krvného obrazu.

Chlorofyl je farbivo, látka prirodzene sa vyskytujúca v rastlinách a zelenej zelenine, dodávajúca týmto potravinám typickú zelenú farbu. Chlorofyl má podobnú chemickú štruktúru ako hemoglobín a zabezpečuje tak tvorbu červených krviniek. Ďalšou výhodou chlorofylu je okysličovanie krvi, čím zvyšuje jej kvalitu, cirkuláciu, a tým aj krvný obeh. To všetko vedie k zlepšeniu krvného obrazu. Viaže na seba horčík a znižuje chudokrvnosť.

Okrem horčíka na seba chlorofyl viaže väčšie množstvo kyslíka a podporuje tak existenciu aeróbnej baktérie. Aeróbne baktérie sa nachádzajú vo vnútornom prostredí ľudského tela a podmieňujú celkové zdravie. Ich prítomnosť zaručuje správne fungovanie črevnej flóry.

Aeróbnych baktérií potrebuje mať naše telo v rozmedzí 80 – 85 %, aby zaručili zdravie orgánov. Podmieňujú tvorbu niektorých potrebných látok, ako sú vitamíny skupiny B, vitamín K a iné potrebné živiny.

Chlorofyl je teda životne dôležitý pre vytváranie aeróbnych baktérií, ak je ich v tele nedostatok, prejavy sú rovnaké – vznik infekcií a rôznych ochorení. Nedostatok kyslíka v tele vedie k prevahe anaeróbnych, zlých baktérií, ktoré väčšinou spôsobuje stres, získavame ich však aj z nezdravej stravy či z antibiotík.

  • Zlepšuje celkové zdravie a pohodu. Medzi najväčšie prínosy chlorofylu patrí celkové zlepšenie zdravia, zvýšenie energie a boj proti ochoreniam. Je vynikajúcim zdrojom vitamínu A, vitamínu C, vitamínu E a vitamínu K, je zdrojom antioxidantov a minerálov, ako sú horčík, železo, vápnik a draslík. Zbavuje telo toxínov, zlepšuje dýchanie a pomáha pri zápaloch a hojeniach rán.
  • Anémia nemá šancu. Produkty či potraviny obsahujúce chlorofyl sú nápomocné pri liečbe porúch súvisiacich s nedostatkom hemoglobínu, ako sú anémia a talasémia. Chlorofyl pomáha pri obnove a doplňovaní červených krviniek. Pôsobí nielen na molekulárnej, ale aj na bunkovej úrovni a regeneruje tak organizmus.
  • Proti starnutiu. Chlorofyl podaný lokálne pôsobí ako prostriedok proti starnutiu. Používanie gélu obsahujúceho chlorofylín na pokožku znižuje známky žltej pokožky sfarbenej v dôsledku slnečného žiarenia.
  • Pomáha proti akné. Lokálne podávaný chlorofyl, konkrétne chlorofylín pomáha zmierňovať akné na tvári a veľké, viditeľné póry.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.