Výživové doplnky na vlasy | Bohatstvo prírody

 
 
 
 

Výživové doplnky na vlasy

 

Ku krásnym vlasom vám pomôžu aj doplnky výživy na vlasy.

 

Ak sa chcete pýšiť lesklou a zdravou korunou krásy, správne doplnky výživy na vlasy vám podajú pomocnú ruku.

 

 
 

Výživové doplnky na vlasy

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Organic Beta - červená repa - podporuje imunitu, čistí organizmus
19,10 € 27,30 €
Caralotion je bioinformačné hydratačné mlieko s výrazným regeneračným efektom na pokožku celého tela. Má silné antioxidačné účinky, ľahko sa dávkuje a roztiera. Obsahuje prirodzenú paletu minerálov a solí z treťohornej morskej vody žriedla Podhájska.
9,90 € 10,30 €
Aromatický kúpeľ s vysokým obsahom humínových látok a vybranou zmesou éterických olejov obsahuje účinné substancie, ktoré ovplyvňujú povrch kože alebo odparovaním v kúpeli sa cez pľúca dostávajú do krvi. Regeneruje, harmonizuje orgány, pôsobí detoxikačne.
61,50 € 63,70 €
Intenzívne regeneruje pokožku, obmedzovanie vzniku pigmentových škvŕn, pleť je hladká a vláčna
16,50 € 19,00 €
Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Okrem priaznivého pôsobenia na ženské choroby pomáha aj pri predmenštruačných ťažkostiach, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, osteoporóze, návaloch a uzlinách v prsiach.
20,90 € 22,00 €
Artrin balm je prírodný minerálny prípravok - hydratuje, ukľudňuje - po holení, epilácii i depilácii, určený pre mužov i ženy.
10,20 € 16,20 €
Kúpeľová soľ z termálnej vody žriedla Podhájska.Treťohorná morská voda má vysoký obsah prvkov a minerálov a je svetovým unikátom s blahodárnymi účinkami na celý organizmus. Klinická štúdia dokázala, že má hlbší a stálejší regeneračný efekt než Mŕtve more.
10,30 € 10,90 €
Energy šampón Droserin - zlepšuje pružnosť vlasov a výsledkom jeho použitia je ich zamatový lesk. Obmedzuje vypadávanie vlasov na temene hlavy.
9,90 € 10,50 €
Pevné kosti vo vyššom veku, osteoporóza, pomoc pri zlomeninách, kvalitný stav nechtov a pokožky, regenerácia kostí
17,50 € 23,00 €
Protektin - antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt
14,20 € 14,70 €
Osvedčuje sa predovšetkým pri poruchách na dráhe obličiek a močového mechúra. Vzhľadom na to, že upravuje činnosť obličiek a lymfatického systému, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest
20,90 € 22,00 €
Skeletín - výživa kostí a kĺbov
24,80 € 25,40 €
12,46 € 12,76 €
Zvyšuje intelekt, zlepšuje pamäť, spomaľuje starnutie mozgu a zabraňuje stareckej slabomyseľnosti. Zlepšuje stav periférneho nervového systému. Pri veľkých rozumových záťažiach (skúškach) aktivizuje činnosť mozgu.
11,00 € 15,00 €
Na zabezpečenie zdravého vývinu kostry a zubov, rastu u detí počas všetkých vývinových období, najmä pred začiatkom pohlavného dozrievania v období 11 - 14 rokov, do 3 rokov na profylaxiu rachitídy, na zlepšenie pamäte, pri bolestiach v kostiach a svaloch
17,00 € 32,50 €
Biocalcium pomáha pri: osteoporóza, podagra, artritídy, reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy, alergie, bronchiálna astma, diabetes, ochorenia štítnej žľazy, ochorenia nervovej a srdcovo-cievnej sústavy, lámavosť vlasov a nechtov, klimaktérium..
23,00 € 30,00 €
Indikácie: kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov - vredové ochorenie žalúdka a dvanástnika, hojenie trofických vredov u diabetikov, pri kŕčových žilách..
11,00 € 16,25 €
Onkologické ochorenia, metastázy a intoxikácie. Diabetes, aj závislí na inzulíne. Ochorenia pečene, aj cirhóza. Srdcovo-cievne ochorenia - hypertonické ochorenie, ateroskleróza, infarkt, porážka. Obezita,poruchy tukovej výmeny. Ochorenia žalúdka, zápcha..
37,00 € 51,00 €
pri pobyte v ekologicky a radiačne nevhodných podmienkach, v škodlivej priemyselnej výrobe, počas rádio a chemoterapie, na zvýšenie odolnosti voči stresom, najlepší perorálny kozmetický prostriedok - umožňuje udržiavať mladosť kože a obnovovať ochabnutú..
68,00 € 92,00 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €

 
 

Vlasy, koruna našej krásy. Zaujmú na prvý pohľad, vedia nám urobiť dobrú, ale i zlú náladu. Niektoré ich majú krásne bez akejkoľvek zvýšenej starostlivosti, iné môžu robiť čokoľvek, používať množstvo špeciálnych prípravkov a venovať im zvýšenú starostlivosť, aj tak vytúženú korunu čakajú márne. Okrem toho, že vynikajúcu službu vlasom urobia doplnky výživy na vlasy, dôležitá je i životospráva, ktorá obsahuje množstvo vitamínov, minerálov a výživných látok. Nezabudnite však ani na pravidelné činnosti, ktorým možno neprikladáte tak veľký význam a pritom ich vplyv na kvalitu našich vlasov nie je zanedbateľný.

 

Umývanie – umývať by sme vlasy mali čo najmenej často, príliš časté umývanie, hoc s akýmikoľvek špeciálnymi prípravkami im totiž škodí. Vlasy by sa mali umývať asi dvakrát týždenne, častejšie umývanie im škodí. Prípadne ich častejšie opláchnite čistou vodou.

výživové doplnky na vlasy

Česanie – je dôležité z toho pohľadu, že hustá kefa zbaví vlasov tak nečistôt, ako aj vypadnutých vlasov.

 

Vlhčenie – to je problém najmä suchých vlasov, ktoré stratili svoju vitalitu a zdravie po dlhodobom farbení či fénovaní, žehlení. Dajte pozor, aby vlasy boli pred nanesením šampónu dostatočne mokré, tak sa vám podarí na ne naniesť šampón a kvalitne ich umyť.

 

Nanášanie šampónu – nie každá, ale možno niektoré z nás robia chybu v tom, že väčšiu pozornosť pri šampónovaní venujú končekom, nie korienkom. Končeky pritom nie sú tak dôležité ako korienky, ktorým by sme mali venovať väčšiu pozornosť. Mazivo sa totiž vytvára na pokožke hlavy a k ju chceme odmastiť, šampón nanášajme najprv na túto časť vlasov a poskytnime vlasovej pokožke krátku masáž. Postupne prejdite ku končekom. Nepoužívajte veľké množstvo šampóna, na stredne dlhé vlasy vám stačí množstvo vo veľkosti orecha.

 

Kondicionér – nanášajte na rozčesané vlasy.