Výživové doplnky na chudnutie | Bohatstvo prírody

 
 
 
 

Výživové doplnky na chudnutie

 

Mnohé doplnky výživy na chudnutie sľubujú niečo, čo ťažko splniť.

 

Viete teda, aké výživové doplnky na chudnutie sú naozaj tie, ktoré vám pomôžu schudnúť a vy pritom neprídete o celú výplatu?

 

 

 
 

Výživové doplnky na chudnutie

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Termočaj od Herbalife obsahuje výťažky zeleného a čierneho čaju.
Lahodný kokteil Herbalife Formula 1 je výživné vyvážené jedlo v pohári, ktoré môžete pripraviť v mnohých variantoch. Kokteil bol vytvorený na základe poznatkov odborníkov na výživu. Je základ bunkovej výživy.
Chráni organizmus a zároveň dopĺňa energiu a prispieva k jej rovnováhe. Má výrazne antioxidačné účinky. Zlepšuje trávenie, tonizuje slezinu a žalúdok, znižuje teplotu pri horúčkach a nachladení, opakované používanie znižuje a normalizuje krvný tlak..
16,00 € 22,50 €
Malinový ketón - pomáha urýchľovať metabolizmus tukov v tele, čím značne prispieva k redukcii hmotnosti.. bráni rastu tukových buniek..
4,90 € 19,90 €
Priaznivé účinky Aloe vera sú posilnené jedinečným pôsobením vybraných bylín na podporu trávenia a zdravého fungovania tráviaceho traktu. Obsahujú aj lactobacillus na podporu správneho zloženia črevnej mikroflóry.
14,90 € 52,00 €
Onkologické ochorenia, metastázy a intoxikácie. Diabetes, aj závislí na inzulíne. Ochorenia pečene, aj cirhóza. Srdcovo-cievne ochorenia - hypertonické ochorenie, ateroskleróza, infarkt, porážka. Obezita,poruchy tukovej výmeny. Ochorenia žalúdka, zápcha..
37,00 € 51,00 €
Na omladzovanie a profylaxiu starnutia, pri stresových situáciách a citlivosti na zmeny počasia, syndróme chronickej únavy a počas obdobia rekonvalescencie po prekonanej chorobe, na zvýšenie vytrvalosti (u športovcov), pri nedostatok kyslíka..
45,00 € 61,25 €
Olej púpalky - prvosienky obsahuje veľké množstvo oleja alifat, čo znižuje obsah lipidov v krvi. Gamma - kyselina linolová zabraňuje rastu tukových buniek a podporuje ich odbúranie,čo spôsobuje chudnutie. Má vynikajúce účinky na zdravie žien stredného vek
38,00 € 47,50 €
Na posilnenie, pre ľudí so zhoršeným stravovaním, na obohatenie výživy nevyhnutnými látkami, pri zníženej imunite, detoxikačný prostriedok, na vyčistenie črevného traktu a organizmu od nečistôt, pri chronických zápalových ochoreniach..
26,00 € 36,00 €
Mladý jačmeň - prírodný zdroj živín, minerálov, vitamínov
19,10 € 27,30 €
Posilňuje nervový systém a schopnosť koncentrácie, zvyšuje fyzickú výkonnosť a vytrvalosť, Pomáha pri epilepsii, skleróze multiplex, slabostiach svalov, mozgovej obrne, uľavuje pri zápalových bolestiach kĺbov, znižuje riziko potratov
9,90 € 12,00 €
Výborná kombinácia dvoch proteolytických enzýmov
30,20 € 32,00 €
pH Miracle Greens - zelený nápoj - pomoc pre: odkyslenie organizmus, alkalizácia vnútorného prostredia, získanie optimálnej hmotnosti a nadobudnutie zdravia
39,95 € 44,00 €
pH soli - pomoc pre: odkyslenie organizmus, alkalizácia vnútorného prostredia,
31,41 € 35,00 €
PuripHy - alkalické kvapky - pomoc pre: odkyslenie organizmus
37,70 € 40,00 €
Spirulina - jemná detoxikácia, redukcia cholesterolu
19,10 € 27,30 €
Zelená káva na chudnutie s patentovanou zložkou SVETOL®
16,65 € 21,00 €
Zelená káva na chudnutie instantná s patentovanou zložkou SVETOL®
27,90 € 28,97 €
Zelená káva na chudnutie Instantná s patentovanou zložkou SVETOL®
21,60 € 29,00 €
Zelená káva - chudnutie s pôžitkom
7,90 € 24,90 €

 
 

Zdravý človek spaľuje kalórie prirodzenou cestou metabolizmu, ďalej kalórie spaľuje vlastná energia, potrebná na trávenie potravy, nazývaná termická energia a, samozrejme, cvičenie a iný výdaj energie. Na počudovanie najviac kalórií sa spaľuje až v 60% prirodzenou cestou metabolizmu, inak povedané, najviac nám spaľuje vtedy, keď nič nerobíme. 5 – 10% kalórií spaľujeme termickým účinkom jedla. Zvyšné percentá pripadajú na cvičenie a iné pohybové aktivity.

 

Ideálnou kombináciou pri chudnutí je cvičenie s príjmom menšieho množstva potravy, pretože len príjem menšieho množstva potravy zvykne zanechať ochabnuté svalstvo, cvičenie je dôležité na zachovanie svalovej hmoty. Pomôcť pri chudnutí môžu samozrejme i výživové doplnky na chudnutie, ktoré sa všeobecne delia na tieto skupiny podľa toho, ktoré účinné látky obsahujú:

 

Vláknina – prípravky na chudnutie obsahujúce vlákninu sú tie najbezpečnejšie, vláknina je totiž prirodzenou zložkou v ovocí a zelenine, ktoré by sme mali konzumovať na podporu metabolizmu a na chudnutie

Stimulanty, ktoré podporujú trávenie – v niektorých prípadoch sú to prostriedky na podporu činnosti štítnej žľazy s obsahom jódu. Jód stimuluje činnosť štítnej žľazy a tá zase stimuluje činnosť metabolizmu.

Poslednou skupinou sú preháňadlá.

 

Niektoré účinné výživové doplnky na chudnutie:

Glukomannan – alebo PGX, vlákno, ktoré po kontakte s vodou zväčší svoj objem a to má za následok, že ľudia, ktorí ho konzumujú, nepociťujú hlad, cítia sa sýti. Preto mnohé doplnky na chudnutie obsahujú práve glukomannan.

Psyllium – je vlákno, ktoré dodáva objem a práve preto sa ľudia, ktorí ho konzumujú, cítia dlhšie sýti.

FBCX – tento typ vlákna je špeciálny, bráni telu absorbovať tuk a prirodzene preto pomáha ľuďom chudnúť.

Kyselina alfa-lipoová – je kyselina a antioxidant, ktorý dodáva telu energiu bez nutnosti prijímania stravy.

Proteín