Ochorenia zubov

 
 
 
 
Program podpory zubov a okolitých častí v ústnej dutine

Prvá etapa: Upevnenie zubnej skloviny, protizápalové účinky

 

1. Biokalcium žuvacie tablety:  po 2 tabletky ráno (7-9 hod.), po umytí zubov, je potrebné rozžuvať alebo pocmúl'ať. Deťom 1-3 roky - 1 tabletky, 3-7 rokov - 2 tabletky.

2. Biozinok: po 2 kapsule 30 min. pred raňajkami, zapiť 250 ml očistenej vody. Deťom od 3 do 10 rokov užívať 1 kapsulu, alebo prášok z kapsule rozriediť v teplej strave.

 

V prípadoch zanedbaného karies (kazov) zubov u detí, spomaleného vypadávania mlieč­nych zubov, spomaleného rastu druhých zubov, pri výraznej paradentóze dodatočne odporúčame používať Biokalcium pre deti po 1/3 sáčka 1 x ráno-20 dní, po 2 týždňo­vom užívaní žuvacích tabliet.( po 4 denne) . A tak isto dávku Biozinka zvýšiť na 2 x.

 

3. Chitozanpri gangrénach, paradentózach, opuchoch, zmiešať prášok 1 kapsule Chitozanu s polievkovou lyžicou medu, prikladať 1/3 zmesi, po jedení, tri razy za deň na poškodené miesto.

Chitozan viaže žalúdočnú kyselinu, preto zapíjať vodou s citrónom. Užiť na noc 2 kapsule Chitozanu a zapiť 250 ml očistenej vody. Deťom po 3 - och rokoch dávať lokálne.

 

Kúrová dávka - 1 mesiac


Druhá etapa: Zvýšenie látkovej výmeny v dreni zubu zlepšenie krvného obehu, odstránenie zápachu z ústnej dutiny

 

4. Ikanpre ochranu normálneho stavu zubov a po 4 kapsule medzi príjmom stravy, zapíjať teplou vodou 250 ml. Deťom po 6 - tich rokoch Ikan odporúčame po 2 kapsule.

Používať opatrne pri vysokom tlaku a po 16 hod. osobitne pri narušenom spánku!!!

 

Kúrová dávka - 1 mesiac

 

Doba základného programu biokorekcie zubov - 2 mesiace, počas roka opakovať 2 krát.

 
 

Ochorenia zubov

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Biozinok na kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov, pri kŕčových žilách
11,00 € 16,25 €
Výživový doplnok na onkologické ochorenia, metastázy a intoxikácie. Diabetes, aj závislí na inzulíne. Ochorenia pečene, aj cirhóza, ateroskleróza, infarkt, porážka.
37,00 € 51,00 €
Výživový doplnok na omladzovanie a profylaxiu starnutia, pri stresových situáciách a citlivosti na zmeny počasia, chronická únava, po prekonanej chorobe
45,00 € 61,25 €
Na zabezpečenie zdravého vývinu kostry a zubov, rastu u detí počas všetkých vývinových období, pred pubertou v 11 - 14 rokov, do 3 rokov na profylaxiu rachitídy
17,00 € 32,50 €
Zubná pasta TIENS pomáha v liečbe zápalov sliznice ústnej dutiny, upokojuje krvácajúce, napuchnuté boľavé a citlivé ďasná, odstraňuje zápach z úst...
10,00 € 12,50 €