Micelárna voda | Bohatstvo prírody

 
 
 
 
Micelárna voda

Odličuje, čistí, hydratuje... micelárna voda je novoobjaveným hitom, nie však bezdôvodne.


Jej tajomstvo je ukryté v špeciálnom zložení. Micelárna voda nie je vodou z vodovodu, ktorá je obohatená o nejaké špeciálne zložky. Už jej úprava je špeciálna, určená výlučne na kozmetické účely. Obsahuje micely, molekuly, mikročastice, ktoré počas čistenia vstrebávajú nečistoty pleti a make-up. Navyše je upravená tak, aby nevysušovala pleť, neobsahuje parfumy, alkohol a tým je k pleti šetrná. Micelárna voda je špeciálne vyrobená tak, že sa môže používať na všetky typy pleti, udržiava jej rovnováhu a nenarúša jej prirodzenú ochranu. 
 

 
 

Micelárna voda

 
Každodenné účinné čistenie pleti je alfou a omegou krásne pleti bez vrások či akné - pleťová voda na make-up a čistenie pokožky tváre - prírodná kozmetika
17,00 € 20,00 €

 
 

micelárna vodaViete, čo je micelárna voda?

 

Do našich končín sa micelárna voda dostala nedávno a okamžite sa stala hitom. Svet ju objavil v roku 1991, konkrétne vo Francúzsku a dnes je tak obľúbená, že každých šesť sekúnd sa predá jeden kus micelárnej vody. 


Možno si dámy položili otázku, prečo musia tráviť odličovaním taký dlhý čas. Odlíčiť pleť čistiacim mliekom, potom ošetriť tonikom. Odlíčiť zvlášť oči, zvlášť pleť. Z tohto dôvodu sa z micelárnej vody stal hit. Šetrí čas a poskytne nám všetko v jednom, odlíčenie očí aj tváre a následné ošetrenie. Stačí urobiť dva kroky. Prvé namočenie tampónu do micelárnej vody odstráni všetky nečistoty vrátane make-upu, druhé na pokožke zanechá micely. Nie je potrebné pleť oplachovať, stačí len jemne vysušiť alebo nechať prirodzene uschnúť. Po čistení je vhodné naniesť kvalitný hydratačný krém. Odporúča sa pleť čistiť ráno aj večer. Micelárna voda spoľahlivo odstráni aj vodeodolný make-up. 


Jej nespornou výhodou je, že na rozdiel od iných odličovadiel neobsahuje alkohol, je teda vhodná aj na citlivú a podráždenú pleť. Nedráždi ani jemné okolie očí. Nie je agresívna, pleť nie je po jej ošetrení začervenaná, oči neštípu. Micelárna voda je vhodná pre každý typ pokožky, suchú nevysušuje a na mastnej nezanecháva mastný film. 


Okrem času táto voda šetrí aj naše peniaze, pretože nebudeme potrebovať žiadne iné prípravky. 
 

Micelárna voda je aj v ponuke e-shopu Bohatstvo-prirody.sk