Micelárna voda COLWAY - €17|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

čistenie pleti
pleťová voda
akné
prírodná kozmetika
 

Micelárna voda COLWAY

Každodenné účinné čistenie pleti je alfou a omegou krásne pleti bez vrások či akné - pleťová voda na make-up a čistenie pokožky tváre - prírodná kozmetika
Kód produktu:Cwi41
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 15 % Bežná cena: 20,00 € Vaša cena: 17,00 €

Micelárna voda Colway

Pleťová voda


Každodenné a účinné čistenie tváre je úplne zásadným krokom, ak má pleť vyzerať krásne. Tento praktický kozmetický prostriedok odstraňuje nečistoty a make-up a využíva pri tom pozitívnych účinkov micel. Nepoškodzuje hydrolipidovú vrstvu pokožky, vďaka čomu ho dobre znáša aj citlivá pleť. Kyselina hyalurónová prispieva k zlepšeniu hydratácie, pružnosti a spevnenie pleti. Posilnenie ochranného ekosystému pleti umožňujú xylitol a laktikol, majúce tiež antibakteriálne účinky. Ak použijete našu micelárny vodu, získa vaša pokožka svoju niekdajšiu sviežosť a bude výborne pripravená na ďalšiu starostlivosť.

 

AKTÍVNE LÁTKY

 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Kyselina hyalurónová

sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, a síce v koži a jej hlbších vrstvách. V našich kozmetických prípravkoch napomáha táto látka najmä zlepšenie hydratácie, spevnenie a spružnenie pleti. Mimo to pôsobí antisepticky, chráni pred škodlivými voľnými radikálmi, UV žiarením a urýchľuje syntézu kolagénu.

Xylitol a laktikol

regenerujú a udržujú rovnováhu ekosystému pleti, podporujúc pri tom množenie sa baktérií pre pleť blahodárnych a likvidujú baktérie škodlivé. Zostava týchto dvoch zložiek pomáha odstraňovať kožné problémy pri narušení mikrobiologickej rovnováhy.

SPÔSOB POUŽITIA

Naneste micelárny vodou na bavlnený tampón a odstráňte z pleti nečistoty. Opakujte tak dlho, kým nebude tampón bez nečistôt.