Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii - €22,72|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Klas produkty

cordyceps
káva
liečivé huby
výživový doplnok
 

Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii

Coffee Cordyceps - kvalitná káva s obsahom imunonutričnej huby Cordyceps - káva, výživové doplnky, liečivé huby - kordyceps
Výrobca:KLAS
Kód produktu:KL c1
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 23,92 € Vaša cena: 22,72 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 22 bodov.
Náš odmeňovací systém

Káva Cordyceps, 150g

Výživové doplnky


Cordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibetu, Nepálu a Číny.
Cordyceps sinensis sa používa v tradičnej čínskej bylinnej medicíne ako prírodný prostriedok po viac ako 2000 rokov. Húsenica čínska je ozajstným klenotom a patrí k zlatému fondu čínskej medicíny.

Použitá instantná káva je pôvodom z Južnej Ameriky, z Brazílie. Výrobca má plantáže po celej zemi, predovšetkým v západnej hornatej časti, kde se káva pestuje vo vyšších nadmorských výškach. Je zložená z 60% arabiky a 40% robusty, robusta predovšetkým doplňuje našu kávu vyváženou chuťou, i keď pri instantnej káve nie je pomer taký dôležitý ako pri káve zrnkovej. Coffee KLAS má pH 4,5 – 5,5 s obsahom kofeínu min. 2%, je bez konzervantov, umelých dochucovadiel a farbív, sušená mrazením ,  má výbornú chuť, so špecifickou výraznou arómou.

Prečo uvádzame  pri extraktoch  z húb percento polysacharidov?

Polysacharidy patria medzi najdôležitejšie zložky medicinálných húb. Iba pri vysoko kvalitných extraktov z húb je uvádzaný obsah polysacharidov podľa štandartu, a aby nedošlo ku zmene prírodného účinku huby, musia sa extrakty vyrábať s koncentráciou polysacharidov aspoň v rozmedzí 20 až 30 %. Percento polysacharidov je velmi dôležité, pretože komplexy polysacharidov patria k hlavným účinným látkam, kvôli ktorým ľudia medicinálne huby používajú.

 

Zloženie:

  • 92% rozpustná káva
  • 8% Cordyceps – extrakt 10:1, ktorý obsahuje 40% polysacharidů

Balenie: 150g - 60 porcii

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.