Hydratačný krém | Bohatstvo prírody

 
 
 
 

Hydratačný krém

 

Správny hydratačný krém je základ.

 

Hydratovať, hydratovať...nielen telo zvnútra, ale aj pleť. Iba tak našu pleť zachováme sviežu a mladistvú. Hydratačné krémy nám v tom majú pomôcť.

 

 
 

Hydratačný krém

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Denný hydratačný kolagénový krém s Matrixylem Synthe’6™ - COLWAY. Kolagén je zodpovedný za pružnosť, pevnosť, správne navlhčenie kože a sústavné ponorenie ich buniek.
62,90 € 65,00 €
Popraskané a suché ruky prestávajú byť vašim problémom
11,90 € 12,40 €
Dynamický hydratačný krém je tonizujúci prípravok, ktorý má lokálny aj celkový omladzujúci účinok
43,74 € 46,70 €
Kolagén a komplex výťažkov z hnedých rias a jojobového oleja
43,00 € 45,00 €
Prírodný pleťový krém pre suchú pokožku, na deň aj noc
20,90 € 21,50 €
Prírodný pleťový krém na omladenie a proti vráskam
20,90 € 21,50 €
Prírodný opaľovací krém na ochranu pokožky pred slnkom
12,35 € 13,00 €
Prírodný pleťový krém na citlivú, suchú kožu a proti celulitíde
20,90 € 21,50 €
Prírodný krém na podráždenú pokožku, proti svrbeniu
20,90 € 21,50 €
Výživa a hydratácia pokožky
8,90 €

 
 

Takže...správny a dostatočný pitný režim je základom zdravej a sviežej pokožky. O tom vieme všetci, hydratovať však nestačí len zvnútra. Naša pleť tiež túži po hydratácii a aj keď praktizujeme správny pitný režim, jej to nestačí. Pýta si krém, ktorý ju hydratuje. Naša pleť na tvári a pokožka dekoltu sú prvými miestami, ktoré si človek všimne. Aj preto jej musíme venovať zvýšenú pozornosť. Je najviac skúšaná, najtenšia a zachytáva sa na nej najviac škodlivín z okolia. Je vystavená počasiu – zime, teplu, horúcu, vetru či snehu, slnku. Morská voda, chlór, alebo naopak suchý a vykúrený vzduch, klimatizácia, dym z cigariet, výpary, to všetko musí naša pleť takmer denne absolvovať a napriek tomu musí vyzerať zdravo, sviežo a mlado. Ako sa k tomu dopracovať? Ako ju chrániť a pomôcť jej získať stratenú rovnováhu?

 

hydratačný krémPomáha nám v tom aj hydratačný krém. Prečo? Tak ako organizmus zvnútra potrebuje dopĺňať vodu, ktorá sa z tela vyparuje alebo odchádza v podobe potu, aj koža či pokožka vodu potrebuje. Je to na zachovanie prirodzeného obsahu vody v našej koži. Len vodou dobre zásobená pleť dokáže odolávať vplyvom počasia či vonkajším negatívnym faktorom. Ako vidieť, hydratácia pleti je nesmierne dôležitá, už len si správne vybrať. Platí základné pravidlo ako pri ostatných kozmetických výrobkoch – vyberáme podľa typu pleti. Áno, hydratujeme aj mastnú pokožku, pretože aj tá potrebuje vodu. Najintenzívnejšiu hydratáciu potrebuje suchá pleť, mastná znesie odľahčené krémy. Pri citlivej je potrebné vybrať prípravok, ktorý pleť zbytočne nepodráždi. Základnou funkciou takéhoto krému je zvolenie dostatočnej hydratácie – mal by udržať rovnováhu medzi tukom a vodou a aj po jeho nanesení by mal umožniť pleti dýchať. Základom je každopádne správne určený typ pleti.