Intenzívny hydratačný krém na tvár - €43|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Kolagén Colvita Colway

kolagén
jojobový olej
hydratačný krém
prírodná kozmetika
 

Intenzívny hydratačný krém na tvár

Kolagén a komplex výťažkov z hnedých rias a jojobového oleja, xylitol a laktikol - účinne hydratuje a spevňuje pokožku - Intenzívny hydratačný krém na tvár
Kód produktu:Cwi43
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 4 % Bežná cena: 45,00 € Vaša cena: 43,00 €

Intenzívny hydratačný krém na tvár

Prírodná kozmetika


Kolagén a komplex výťažkov z hnedých rias a jojobového oleja poskytne vašej pleti účinnú hydratáciu a spevnenie pokožky. Biopolyméry, keratolytické a osmotickej látky podporujú dosiahnutie prirodzenej miery hydratácie. Koncentrovaná dávka ceramidov významne napomáha regenerácii a probiotiká zase podporujú rovnováhu kožné mikroflóry. Vaša pokožka bude každým dňom viac hydratovaná, hutnejšie a odolnejšie voči vonkajšiemu podráždenie aj procesom starnutia. Náš krém vám zaistí optimálnu hladinu hydratácie pokožky, ktorá sa tak stane hladšia a neobvykle mäkkú.

 

AKTÍVNE LÁTKY

 

Kolagén

sa získava extrakciou z rybej kože metódou, ktorá bola vynájdená v Poľsku, a je to jediný prírodný zdroj peptidov, ktoré voľne prenikajú pokožkou a stimulujú fibroblasty k zvýšenej aktivite. Je to prírodné a hypoalergický kozmetický prípravok proti starnutiu. Zabraňuje samotnej príčine vzniku vrások, ktorou je deficit kolagénu. Spomaľuje procesy starnutia tým, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

 

Červené makrorias Kappaphycus alvarezii (Sea Moist Complex®)

je synergickým spojením makrorias, morskej vody a glycerínu, ktoré sa vyznačuje silnými hydratačnými účinkami. Reguluje stav vlhkosti a homeostázu pleti.

 

Xylitol a laktikol

regenerujú a udržujú rovnováhu ekosystému pleti, podporujúc pri tom množenie baktérií pre pleť blahodárnych a likvidujúce baktérie škodlivé. Komplex týchto dvoch zložiek pomáha odstraňovať kožné problémy pri narušení mikrobiologickej rovnováhy.

 

Hnedé riasy Padina pavonica

sú extraktom rias stimulujúcich fibroblasty pokožky ku zväčšenej produkciu glykosaminoglykánová. Spevňujú pleť a spomaľujú procesy jej starnutia.

 

TEGO® Smooth Complex

zmes biopolymérov, keratolytických a osmotických látok podporujúcich hydratáciu pokožky. Zaisťuje jej hebkosť, chráni ju pred vonkajším podráždením a hydratuje jej najvrchnejšej vrstvu.

 

SK-influx

koncentrovaná zmes rôznych typov ceramidov, voľných mastných kyselín a fytosfingosin je dokonalým doplnkom starostlivosti o pleť s unikátnymi regeneračnými vlastnosťami.

SPÔSOB POUŽITIA

Jemne krém rozotrite na očistenú pleť tváre a krku. Používajte dvakrát denne každý deň.