Sérum na pleť | Bohatstvo prírody - prírodná kozmetika

 
 
 
 

Sérum na pleť

 

Sérum na pleť pleti dodá viac výživných látok ako krém.

 

Ak už máte nejaký ten rôčik, je načase zaobstarať si práve sérum na pleť, výživnú bombu pre pleť.

 

 
 

Sérum na pleť

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
najmodernejšie biotechnologické objavy s overeným pôsobením kolagénu
40,00 € 45,00 €
vynikajúcim prostriedkom na starostlivosť o tvár, pleť okolo očí
36,00 € 40,00 €
Prírodné sérum na omladenie, akné a problematickú mastnú pleť
27,75 € 29,20 €
Očný gél s colostrom proti starnutiu
35,30 €
Očný gél s colostrom proti starnutiu
35,30 €
Mladistvý vzhľad a svieža pokožka bez vrások
35,30 €
Mladistvý vzhľad a svieža pokožka bez vrások
35,30 €

 
 

Sérum na pleť je výživnejšie ako krém, pretože obsahuje viac účinných látok, ktoré sa v ňom môžu nachádzať v podobe vitamínov, kyselín, hydratačných zložiek alebo liečivých bylín. Ak si ho vyberiete správne, urobí s vašou pleťou zázraky. Okrem toho, že ju hydratuje a vyživí, vie odstrániť prvé pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, zjemniť príznaky citlivej pleti ako je začervenanie či vyhladiť jemné vrásky. Obsahuje antioxidanty, ktoré chránia pleť pred účinkom škodlivých látok. Správne sérum by ste si mali vybrať s prihliadnutím na typ pleti, vek a stav pokožky.

 

V lekárni vám poradia, aké sérum na pleť si vybrať podľa veku a stavu pokožky.

sérum na pleť

Rozdelíme si to:

 

Ak máte viac ako 20 rokov: nepotrebujete sérum na vyhladenie vrások, ale na zvýšenú hydratáciu. Lebo hydratovaná pleť starne pomalšie. Vitalizačné a hydratačné séra sú určené pre tento vek.

 

Ak máte viac ako 30 rokov – v tomto období sa už znižuje tvorba kolagénu a začína sa to odrážať na stave pokožky. Nie je tak vypnutá ako voľakedy, stráca pružnosť a začínajú sa objavovať prvé vrásky, ktoré sú najviditeľnejšie v okolí očí, pier a na čele. Pokožka je ochabnutejšia. Po 30. roku života sa odporúča používať liftingové séra a séra proti vráskam, ktoré obsahujú kyselinu hyalurónovú, vitamín E, peptidy.

 

Ak máte 40 a viac rokov – vrásky sa viditeľne prehlbujú, pod očami vznikajú vačky. Kolagénu je stále menej a následkom toho je pleť ochabnutá a viditeľne klesá. Vinu na celkovom vzhľade pokožky má i menopauza, ktorá je spojená s hormonálnymi zmenami. Vhodné sú séra obsahujúce kyselinu hyalurónovú, elastín, peptidy, fibronektín, kyselinu salicylovú a glykolovú – sú to zložky, ktoré spevňujú ochabnuté kontúry tváre, vyhladzujú vrásky a zjemňujú pigmentové škvrny.