Prírodný peeling | Bohatstvo prírody

 
 
 
 

Skúšali ste namiesto hotových výrobkov doma vyrobený prírodný peeling?

 

Dobre, nemusí byť vyrobený práve doma. Aj na trhu nájdete dostatok výrobkov z rastlín, nazvime ich prírodný peeling – znamená to, že nie je založený na chemických alebo syntetických látkach, ale využíva silu prírody.

 

 
 

Prírodný peeling

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Morský peeling COLWAY s abrazívnym účinkom - odstraňuje odumretú pokožku a čistí póry. Povzbudzuje prekrvenie povrchu pokožky - Bio kozmetika
25,50 € 27,00 €
Forever Aloe Scrub - Peeling na tvár z jojobového oleja a čistej aloe vera - na všetky typy pleti - suchá pleť, akné, peeling na celé telo - kozmetika Forever
15,96 € 17,84 €
Kolagénový peeling Colway - Luxusná starostlivosť - zamatovo hebká pleť na dotyk, obsahuje množstvo výživných látok pre starostlivosť o pleť a pokožku - kolagén
42,00 € 49,00 €
Enzymatický peeling Colway - HYDRO - Pre lepšiu vstrebateľnosť kozmetických prípravkov. Peeling obsahuje kolagén, keratoline, xylitol a laktikol ...
24,00 € 29,00 €

 
 

Zvykli sme si ho používať. Je naším pomocníkom v boji proti odumretým bunkám. Pravidelným odstraňovaním odumretých buniek dávame šancu novým bunkám. Okrem toho, že peeling odstraňuje odumreté bunky, jeho ďalšou výhodu je, že pleť čistí do hĺbky. Určite ste si všimli, že po jeho použití je pleť očividne jasnejšia, hebkejšia a mladšia. Avšak aj tu platí, že všetko s mierou.

 

Príroda či kuchyňa nám ponúka viacero možností, ako si prírodný peeling vyrobiť. Budete mať istotu, že nebude obsahovať žiadne chemické látky či iné prímesy, ktoré by vašej pleti, najmä ak je citlivá, viac uškodili ako pomohli. Výroba domáceho peelingu nie je nič komplikované, stačí vám na to pár surovín.

 

Osvedčený prírodný peeling

 

Napríklad peeling z ovsených vločiek. Tie môžete skombinovať s množstvom iných ingrediencií, ktoré doma nájdete.

 

Ovsené vločky, jogurt a uhorka: stačí vám jedna uhorka, ktorú rozmixujete, do zmesi pridáte tri hrste ovsených vločiek, k tomu jednu lyžicu bieleho jogurtu. Výborný peeling na mastnú pleť je na svete.

 

Ovsené vločky, pomaranč a bahno: stačia vám dve lyžice ovsených vločiek, ku ktorým pridáte štyri lyžice bahna na tvár, ktoré zoženiete v lekárni. Pridaním dvoch lyžíc sušenej pomarančovej kôry sa vytvorí hustá masa, ktorú si môžete vmasírovať do pokožky.

 

Peeling z trstinového cukru: zmiešajte trstinový cukor a kokosový olej, vyrobíte si sladký a voňavý peeling

 

Morská soľ: obsahuje minerály, ktoré odstraňujú z tela toxíny, vzpruží suchú pokožku

 

Káva: vyhráva v boji prírodných peelingov. Obsahuje totiž toľko živín, že tromfne všetky ostatné prírodné peelingy. Použiť môžete i zrnká z vypitej kávy, sú jemnejšie, stačí ich zmiešať s olejom.

prírodný peeling

 

V ponuke nášho e-shopu Bohatstvo-prirody.sk však nájdete skvelý prírodný peeling na telo ale aj na tvár, vyrobený z prírodných látok.