Krém na celulitídu | Bohatstvo prírody

 
 
 
 

Krém na celulitídu

 

Náš odveký nepriateľ. Celulitída. Ak ste aj vy už vyskúšali každý krém na celulitídu, a nič nezaberá, vedzte, že len krém proti celulitíde sám nezabojuje.

 

Len samotný krém proti celulitíde totiž nestačí. Existuje mnoho podmienok, ktoré je potrebné dodržať, že krém na celulitídu bude síce súčasťou boja, ale nie jediným bojovníkom.

 
 

Krém na celulitídu

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
 
Krém proti celulitíde Colway je produkt, ktorý spevní a zoštíhli Vaše telo. Krém na celulitídu obsahuje výživné láťky: kolagén, liporeductyl, kofeín, L-karnitin
39,00 € 43,00 €
Droserin renove - Prírodný pleťový krém na citlivú, suchú kožu a proti celulitíde - prírodná kozmetika energy obsahuje: arganový olej, mandľový olej ...
20,90 € 21,50 €
Odstránenie celulitídy je problém, ktorý vyrieši krém proti celulitíde od firmy Essens - celulitída na zadku, celulitída na stehnách, celulitída odstránenie - BIO kozmetika
8,90 €

 
 

Existuje vtip pre pohladenie ega všetkých chlapov. Viete, prečo chlapi nemajú celulitídu? Lebo je to škaredé. A smejú sa na ňom pravdepodobne len chlapi. Nám, ženám, do smiechu nie je. Bojujeme s ňou zo všetkých síl, čítame rôzne rady, ak môžeme, ukrývame jej kopčeky pred očami verejnosti. Nie sme jediné. Trpí ňou až viac ako 90% žien, bohužiaľ, ženské telo ju má geneticky danú. Áno, niektorá jej má viac, iná menej, ale má ju takmer každá.

 

Základným stavebným kameňom v boji proti celulitíde je pohyb. Veľa pohybu. Nie je však jedno, aké cviky cvičíme. Mali by byť zamerané na stehná, na ich posilňovanie, no aj na strečing a nesmieme vynechať ani postupné zaťažovanie. Športom, ktorý najlepšie bojuje proti celulitíde je bicyklovanie či spinning. Na zahodenie nie je ani steper, či rýchla chôdza. Ak ju skombinujeme s drepmi, sme na dobrej ceste ako sa zbaviť pomarančovej kože. Dôležitá je však pravidelnosť a frekvencia cvičenia. Ideálne je niečo z vyššie spomenutého praktizovať každý deň minimálne pol hodinu.

 

Druhým kameňom, ktorý pridáme hneď za cvičením, je správny pitný režim. Tu však tiež je dôležité, čo pijeme. Mala by to byť voda alebo bylinkové čaje, samozrejme nesladené. Voda pramenitá, bezbublinková. Najviac sa počíta, ak pohár vody vypijete každú hodinu. Podporujete tým metabolizmus a tuky sa nestihnú ukladať.

 

krém proti celulitíde

Krém na celulitídu je až ďalším, ale nevyhnutným krokom. Už len tým, že ho vmasírujete do pokožky, pomáhate zmierňovať príznaky. Ako vidíte, samotný krém proti celulitíde nestačí, napriek tomu je potrebný.

 

V eshope Bohatstvo-prirody.sk nájdete gél proti celulitíde, alebo krém na celulitídu