TIENS prístroj na čistenie chladničky-€119|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Choroby žalúdka

čistenie chladničky
ozónový čistič
dezinfekcia
zdravé potraviny
 

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničky

TIENS dezinfekčný prístroj je ozónový čistič, nie len na čistenie chladničiek - Zabezpečí vám život bez baktérií, plesní a nepríjemných pachov.
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:TI7
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 15 % Bežná cena: 140,00 € Vaša cena: 119,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 119 bodov.
Náš odmeňovací systém

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek

Multifunkčné zariadenie - ozónový čistič

 

Malé prenosné multifunkčné zariadenie určené na odstraňovanie nepríjemných pachov. Nepríjemné pachy v našej domácnosti dokážu spôsobiť nemalé nepríjemnosti. Ak ste už vyskúšali rôzne vône, náplasti, odstraňovače pachov a i tak sa ho neviete zbaviť, je načase poobzerať sa po niečom účinnejšom a spoľahlivom.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek nie je špeciálne určený len na čistenie chladničiek. Funguje na báze ozónu, ktorý dokáže eliminovať škodliviny vo vašom byte a zbaviť ho nepríjemných zápachov.

Prečo ozón?

Ozón je trojatómový kyslík, ktorý sa bežne vytvára v stratosfére a má silnejšie dezinfekčné účinky ako kyslík. Vo svete sa používa na dezinfekciu potravín, jedál, na dezinfekciu ozónom v prvovýrobách, v priemyselných objektoch. Často je využívaný v medicíne na čistenie a dezinfekciu nástrojov a prístrojov. Je alternatívou čistenia vody bez použitia chlóru alebo chlórnanu.

Ozón sa viaže k atómom kyslíka po tom, ako vznikol v stratosfére, kde vystavením kyslíka ultrafialovému žiareniu či elektrickým výbojom vzniká práve ozón rozštiepením tohto kyslíka. Jednotlivé atómy kyslíka s označením O1 sa následne naviažu na kyslík a vzniká ozón.

TIENS Multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek má skutočne široké využitie – môžete ho použiť, ak vás trápi pach v chladničke, na dezinfekciu obuvi a odstránenie pachov, na odstránenie pachov v šatníku, ak vás trápi pach po pripálenom hrnci či ak sa potrebujete zbaviť kuchynských pachov. Odstraňuje pachy a zároveň dezinfikuje povrchy.

Tento prístroj je kombináciou poznatkov z biotechnológie, elektroniky a mechaniky. Najnovšie technológie sa spojili, aby nám umožnili žiť zdravšie a bez nepríjemností. Využijete ho všade tam, kde vás trápia zápachy či „ťažký vzduch“.

Zariadenie má tri režimy prispôsobené rôznym podmienkam, ľahko sa ovláda jedným tlačidlom on-off.  Je vysoko ekonomický, vyžaduje si nabíjanie z elektrickej zásuvky len raz mesačne.

Využitie:

  • na rozdiel od klasických osviežovačov vzduchu je možné tiens multifunkčný prístroj na čistenie chladničiek použiť na odstránenie organických a anorganických pachov v rôznych sférach domácnosti
  • uchovanie čerstvosti potravín, ktoré sú uskladnené v chladničke
  • zvyšovanie hygieny v chladničke
  • odstraňovanie plesní, húb a baktérií                                                                   ​                                                                                                                            

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: ​                                                                                                                                                                                   

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.