Tiens Cholikan - po chemoterapii - €66|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 
Program biokorekcií narušených funkcií pečene

Prvá etapa: Detoxikácia a likvidácia vírusov

 

1. Kordyceps: 2 kapsule 1-1,5 hod. po raňajkách, zapiť 250 ml vody

2. Chitozan: po 2 kapsule 30 min pred večerou, zapiť 250 ml vody

 

Kúrová dávka - 1,5 mesiaca

 

Druhá etapa: Obnovenie membrány pečeňových buniek

 

3. Vejkan: po 1 kapsuli, zapiť 250 ml vody. Najlepšie užiť po 24 hod.

4. Cholikan: po 2 kapsule spolu s Vejkanom.

 

Kúrová dávka - 1 mesiac

 

Tretia etapa: Obnovenie narušenej látkovej výmeny

 

5. Biokalcium: po 1 čajovej lyžičke na 250 ml vody piť ráno malými dúškami pred raňajkami.

6. Biozinok: po 2 kapsule 1,5 hod. po večeri, zapiť 250 ml vody.

 

Kúrová dávka - 1 mesiac

 

Doba základného programu biorekcie pečene - 3,5 mesiaca, počas roka opakovať 2 krát.

 
 

Ochorenie pečene

chemoterapia
reservatrol
výživový doplnok
posilnenie imunity
 

Tiens Cholikan - RESVERATROL

Výživový doplnok - pri pobyte v ekologicky a radiačne nevhodných podmienkach, v škodlivej priemyselnej výrobe, počas rádio a chemoterapie, stres - resveratrol
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:T16
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 26 % Bežná cena: 92,00 € Vaša cena: 68,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 68 bodov.
Náš odmeňovací systém

Tiens Cholikan - RESVERATROL

Výživové doplnky

Grape seed extract

Zloženie:
resveratrol  - jedna kapsula obsahuje 2,5 mg resveratrolu

Cholikan vlastnosti:

Cholikan - to je výsledok výskumu genetického inžinierstva, tzn, využitia súčasných biotechnológií, gény jednej látky prenášajú do druhej, aby sa v nej objavili niektoré znaky, ktoré sa nachádzali v prvotnej látke. Cholikan bol rozpracovaný práve touto technológiou. Tento biologicky aktívny doplnok sa vyrába na základe extraktov jadierok a viniča červeného a ružového hrozna.
Jedným zo základných skutočných začiatkov Cholikanu je resveratrol, ktorý obsahujú jadierka hrozna. Jedna kapsula Cholikanu sa vyrovná jednej fľaši červeného hroznového vína, ktoré obsahuje 2 mg látky.

Resveratrol má tieto vlastnosti:

Je najsilnejším antioxidantom, ktorý svojou aktivitou predstihuje betakarotén 4 - 5 krát, vitamín E 50 krát, vitamín C 20 krát, vitamín A, selén a zinok.
Spája a vylučuje z organizmu voľné radikály. Voľné radikály sú vysoko aktívne molekuly, ktoré sa vytvárajú v našom organizme neustále. Objavujú sa ako dôsledok fajčenia, vdychovania jedovatých chemických látok, dlhého pobytu na slnku, v dôsledku aktívnych športových cvičení atď. Dokonca normálna látková výmena, vzduch, potrava môžu byť podmienkami vzniku voľných radikálov. No ničia bunky a narúšajú ich funkciu prostredníctvom zničenia bunkových membrán.
To spôsobuje:

 • urýchlenie procesu starnutia zapríčineného neustálou stratou tkanivových buniek rôznych orgánov
 • narušenie štruktúry DNA (nositeľov dedičných informácií) a poruchu tvorby zdravých buniek, čo môže viesť k vzniku nádorové ho procesu
 • zliepanie a spájanie molekúl a tkanív rôznych orgánov (napríklad bielkovín kože, v dôsledku čoho koža začína strácať pružnosť, pevnosť, stáva sa hrubou, povädnutou a zvráskavenou)
 • stratu schopnosti rozoznávať susedné bunky, čo spôsobuje nekontrolovaný rast buniek a ako následok vytváranie zhubných a nezhubných nádorov v organizme
 • zníženie imunity
 1. Resveratrol normalizuje hladinu lipidov /cholesterolu/ v krvi. Cholesterol sa tvorí v pečeni, ale tiež sa môže do organizmu dostávať s potravou. V krvnej plazme a sére sa nerozpúšťa, ale pomocou osobitného prenášača - lipoproteínu (lipid + bielkovina) cirkuluje v krvi. Lipoproteínov existuje niekolko: triglyceridy (vytvorené z emulgovaných častíc a lipoproteínov obzvlášť nízkej hustoty); lipoproteíny nízkej hustoty; lipoproteíny vysokej hustoty. Veľká časť cholesterolu v plazme sa prenáša lipoproteínom nízkej hustoty. Najmä toto spojenie býva aj príčinou aterosklerózy. Takýto cholesterol sa ukladá na stienkach ciev v podobe platničiek a zapríčiňuje infarkty, porážky, zhoršenie pamäte atď.  Pri vysokom obsahu cholesterolu nízkej hustoty sa zaznamenáva nízka hladina cholesterolu vysokej hustoty, ktorý naopak má veľmi veľký a kladný význam pre organizmus:
 • zúčastňuje sa na fungovaní nervových buniek, buniek veľkého mozgu
 • je nevyhnutný na syntézu pohlavných hormónov a hormónov nadobličiek
 • preniká do zloženia obalov buniek
 • je nevyhnutný na tvorbu žlčových kyselín
 1.  Resveratrol značne znižuje v krvi koncentráciu cholesterolu nízkej hustoty, súčasne zvyšujúc obsah cholesterolu vysokej hustoty.
 2. Resveratrol preukazuje veľmi veľké protirakovinové účinky. Spomaľuje rast rakovinových buniek o 50% a dokonca je schopný zničiť rakovinové bunky, súčasne stimulujúc a aktivizujúc schopnosť regenerácie normálnych zdravých buniek. Efektívnosť používania Cholikanu pri rakovine mliečnej žľazy bola 43-47 %, u rakoviny pečene 37-48%, u rakoviny žalúdka 34-41 %, rast zdravých buniek tvoril 9-18%.
 3. Podporuje tiež normálnu funkčnú schopnosť trombocytov, podporuje zníženie viskozity krvi, zabezpečujúc tým zárovei1 voľný prietok krvi v cievach, pretože udržiava pružnosť stienok ciev.
 4. Má protizápalové a antibakteriálne účinky.
 5. Je efektívnym kozmetickým prostriedkom, udržuje hladkosť a pružnosť kože, odvracajúc jej predčasné starnutie, ale tiež, majúc schopnosť obnovovať a stimulovať rast kolagénových vlákien, obnovuje mladosť povädnutej kože.
 6.  Má antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu.
 7.  Zlepšuje pamäť, zvyšuje odolnosť organizmu voči stresom.
 8. Znižuje hladinu cukru v krvi a je veľmi efektívny pri retinopatii (zasiahnutí očnej sietnice) u cukrovkárov a hypertonikov.
 9. Zlepšuje ostrosť zraku.
 10. Obnovuje štruktúru napadnutých génov, tým tiež odvracia dedičné odovzdávanie takých chorôb, ako je cukrovka a hypertenzia ..

Indikácie:

 1.  Pri pobyte v ekologicky a radiačne nevhodných podmienkach, v škodlivej priemyselnej výrobe, počas rádio a chemoterapie.
 2. Na zvýšenie odolnosti voči stresom a na odstránenie ich pôsobenia.
 3. Ako najlepší perorálny (tzn. na vnútorné použitie) kozmetický prostriedok, ktorý dlhodobo umožňuje udržiavať mladosť kože a obnovovať zvädnutú.
 4. Na profylaxiu a liečbu srdcovo-cievnych ochorení, teda aj porážky, infarktu, aterosklerózy.
 5. Na profylaxiu a liečenie varikózneho rozšírenia žíl a troboflebitov.
 6. Na zlepšenie mikrocirkulácie v orgánoch a tkanivách.
 7. Na profylaxiu a liečenie /spolu s metódami tradičnej liečby/ onkologických ochorení; počas pooperačnej rehabilitácie.
 8. Pri liečbe nezhubných nádorových procesov a predrakovinových stavov, napr. pri erózii krčku maternice, mastopatii, fibromyóme a iných.
 9. Pri alergických ochoreniach rôzneho pôvodu, napr. pri bronchiálnej astme.
 10. Na profylaxiu liečby retinopatie pri diabete, pri hypertónii a iných stavoch s napadnutím očnej sietnice, na zlepšenie ostrosti zraku.

Kontraindikácie:

zákazy žiadne.
Opatrne: deťom do 12 rokov (pod dohľadom lekára).

Spôsob užívania:

Užívať počas maximálnej činnosti meridiánu zainteresovaného orgánu.
Druhý prijem robiť počas maximálnej aktivity trojitého ohrievača od 21. do 23. hod., zapiť kapsulu 1/2 pohárom čistej teplej vody.

Dávkovanie: 

Za účelom profylaxie : po 1 kapsule lx denne.
Za účelom liečby:
1. týždeň: po 1 kapsule lx denne
2. týždeň: po 1 kapsule 2x denne alebo 2 kapsle naraz
3. týždeň: po 1 kapsule 2-3x denne
Vo výnimočných prípadoch pri onkologických ochoreniach možno dávku zvýšiť na 4-5 kapsúl denne. Liečebnú kúru a dávkovanie brať individuálne v závislosti od zdravotného stavu a choroby.

Balenie:
60 kapsúl v balení.

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.