Forever Daily - výživový doplnok - €18,70|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Výživové doplnky Forever

forever produkty
podpora imunity
výživové doplnky
príjem energie
 

Forever Daily

Výživový doplnok Forever Daily poskytuje najmodernejšiu formu prísunu výživných látok - príjem energie, správny metabolizmus, podpora imunity - Forever produkty
Výrobca:Forever
Kód produktu:FL13
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 20,94 € Vaša cena: 18,70 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.
Náš odmeňovací systém

Forever Daily

Výživové doplnky

Forever Daily je ďalší z obľúbených produktov od jedného z najväčších výrobcov a distribútorov aloe vera produktov: Forever Living Pruducts.

Forever Daily predstavuje komplexný doplnok výživy, resp. výživový program, ktorý je tvorený zmesou 55, pre ľudské telo esenciálnych živín. Nájdete v ňom nie len dôležité vitamíny a minerály, ale taktiež pre telo dôležité prírodné fytonutrienty, bioflavonoidy, a antioxidanty získané molekulárnou technológiou z patentovanej zmesi zeleniny a ovocia.      

Forever Daily je všestranný doplnok stravy, ktorý je vhodný ako výživový doplnok pre športovcov, ale aj pre bežnú populáciu. Je to výživový doplnok na kĺby aj na vlasy – jednoducho povedané, pre celé telo. Táto unikátna, patentovaná formula je navrhnutá tak, aby chránila a vyživovala celé telo, preto je mimoriadne vhodná ku každodennému užívaniu.

 

Čo vlastne Forever Faily obsahuje?

  • Vitamín A (beta – karotén), Vitamín C, Vitamín D, Vitamín E, Vitamín B1, Vitamín B2, Niacín, Vitamín B6, Folát, Vitamín B12, Biotín, kysleinu pantoténovú, železo, jód, zinok, selén, meď, mangán molybdén, chróm
  • AOS komplex – špeciálny aloe-oligosacharidový komplex spoločnosti Forever Living, ktorý obsahuje: diglicitán vápenatý, diglicitán horečnatý, citrusové bioflavonoidy, aloe vera gél, hesperdín, koenzým Q10, luteín, glykopén, zeaxantín
  • Zmes Forever FVX20: jablká v práškovej forme, no taktiež repu, červenú papriku, paradajky, jahody, brusnice, acerolu, kapustu, špenát, cibuľu, mangostanu, acaico, černice, granátové jablká, čučoriedky, brokolicu, mrkvu, tekvicu a hrozno.

 

Účinky a priaznivý vplyv Forever Daily môžeme zhrnúť do niekoľkých jednoduchých bodov:

  • Podporuje dennú spotrebu energie
  • Aktivuje imunitný systém organizmu
  • Podporuje správny metabolizmus
  • Podporuje kardiovaskulárnu vitalitu
  • Podporuje zdravie kostí, kĺbov a šliach
  • Pomáha udržať primeranú úroveň mentálnej aktivity a pozornosti

 

Táto unikátna formula je navrhnutá tak, aby predovšetkým chránila naše telá pred nedostatkom živín v bežne konzumovanej strave. Dodáva telu zdravie a vitalitu, aj vďaka značnému obsahu aloe vera gélu o ktorom sa môžete dočítať nižšie.

Forever Aloe Vera Gel (96,24%) patrí medzi výživové produkty s pravdepodobne najvšestrannejším použitím. Priaznivé účinky rastliny aloe vera sú nie len v modernej, ale aj v tradičnej medicíne známe niekoľko tisícročí. Táto zázračná rastlina sa vo všeobecnosti používa v hneď niekoľkých praktických formách vyhotovenia. Medzi najpredávanejšie produkty nepatrí len jej koncentrát v podobe gélu na pitie, ale napríklad aj aloe vera emergency sprej, resp. sprej prvej pomoci – ktorý je možné rýchlo použiť na ošetrenie širokého spektra rán a popálenín.                                                                                                 

Taktiež aloe vera kozmetika patrí k ďalším nie len populárnym, ale aj vyhľadávaným artiklom, ktoré si môžete s pomedzi našich prírodných produktov zaobstarať.

Aloa pravá obsahuje polysacharid acemanán, ktorý je jej hlavnou účinnou látkou. Pri vnútornom užívaní pôsobí na aktiváciu imunitného systému a má taktiež antibakteriálny, antivirálny a antimikotický účinok. Navyše, vo voľnej prírode je Aloa pravá jedna z mála rastlín, ktorá vám pomôže pri účinnej dezinfekcii vzniknutých rán.

 

OBSAH:  60 tabliet

 

Dávkovanie: 2 tablety denne spolu s jedlom (najlepšie ráno, kedy sa vitamíny vstrebávajú)

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.