VitaBtabs, 150 tabliet - €16,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
kyselina listová
b komplex
vitamíny pre tehotné
 

VitaBtabs, 150 tabliet

Kyselina listová - Pre fungovanie nervov, mozgu a svalov, nechutenstvo, kožné problémy, ekzém. Tehotné ženy a dojčiace matky - pomoc tvorby materského mlieka
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 85
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 8 % Bežná cena: 18,00 € Vaša cena: 16,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 16 bodov.
Náš odmeňovací systém

VitaBtabs - zdroj kyseliny listovej a dôležitých vitamínov B

Výživový doplnok

     VitaBtabs obsahuje komplex vitamínov B, vrátane B12. Vitamíny radu B sú nevyhnutné pre správnu funkciu nervov, mozgu a svalov. Zohrávajú dôležitú úlohu pri vývoji telových buniek, krvotvorbe a dobrej činnosti nervového systému. Vitatabs Multi B je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, ale aj pre ženy užívajúce antikoncepciu alebo osoby užívajúce antibiotiká a lieky proti kŕčom (tie totiž znižujú vstrebávanie vitamínu B12). Vďaka svojmu zloženiu pomáha znížiť hladinu homocysteínu, a tak predchádza srdcovo-cievnym ochoreniam.


Kedy VitaBtabs pomáha:

  • pomáha pri nechutenstve, stimuluje chuť do jedla
  • počas tehotenstva ochraňuje pred zubným kazom, mierni problém opuchnutých nôh, počas dojčenia podporuje tvorbu mlieka
  • vhodný pri kožných problémoch a ekzémoch
  • vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky (pomáha pri tvorbe mlieka)
  • pomoc pri problémoch s chudokrvnosťou a ochoreniach pečene
  • pri príznakoch predmenštruačného syndrómu

 

Kyselina listová pre dobrú náladu?

     Prečo sa kyselina listová podieľa na tvorbe nášho optimizmu a podnikavosti? S jej pomocou je v bunkách mozgu a nervov syntetizovaný serotonín, ktorý nás upokojuje a noradrenalín, ktorý navodzuje to správne nadšenie pri riešení stresových situácií. Preto keď je kyseliny listovej nedostatok, človek sa síce rovnako aktívne a dynamicky púšťa do riešenia problémov, chýba mu však nadšenie (eufória), stav, ktorý je sprostredkovaný noradrenalínom (hormón optimizmu, vyvíjal sa po stáročia a odlišuje nás od zvierat).

Obsah v 1 tablete: 264 mg kukuričného škrobu; 30 µg biotínu; 1,4 mg vitamínu B1; 1,6 mg vitamínu B2; 18 mg vitamínu B3; 5 mg vitamínu B5; 2,2 mg vitamínu B6; 3 µg vitamínu B12; 300 µg kyseliny listovej.

Dávkovanie: 1 tableta denne nalačno. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 150 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.