Xyliacertabs, 90 tab - VITAMIN C - €11,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
xylitol
vitamín C
doplnky výživy
 

VITAMIN C - Xyliacertabs 90 tabliet

Prírodný vitamín C sladený xylitolom vo forme výživového doplnku - zvyšovanie odolnosti organizmu, zníženie pocitu únavy, pomoc deťom v období rastu
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 88
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 12 % Bežná cena: 13,00 € Vaša cena: 11,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.
Náš odmeňovací systém

Xyliacertabs - vitamín C

Doplnok výživy

100% prírodný vitamín  C sladený xylitolom

      Prípravok Xyliacertabs, ktorý obsahuje 100 % prírodný vitamín C získaný z tropickej čerešne aceroly a čiernych ríbezlí, má výbornú chuť, je ideálne vstrebateľný a telu prináša omnoho lepší efekt ako rovnako veľká dávka syntetického céčka. Na rozdiel od synteticky vyrobenej kyseliny askorbovej, ktorá pri dlhodobom užívaní spôsobuje eróziu sliznice žalúdka, je prípravok k tomuto orgánu šetrný.

      Naviac obsahuje látky, ktoré sú telu vlastné, napr. enzýmy či bioflavonoidy. Tieto zložky sa nachádzajú iba v prírode a vďaka ním je vitamín C pre bunkovú stenu lepšie priechodný. Bioflavonoidy tiež obmedzujú tvorbu otlakov či podliatin a zmierňujú bolesť dolných končatín. V kombinácii s vitamínom C ochraňujú cievny systém, spevňujú steny ciev a zlepšujú pružnosť vlásočníc.

      V 1 tablete sa nachádza 60 mg vitamínu C, ktorý je ideálnou dennou dávkou hlavne pre deti. Toto množstvo sa však odporúča zvyšovať v období chrípok, nachladnutí či inak zvýšených nárokov na organizmus.

      Náš organizmus nie je schopný vitamín C si sám vyprodukovať, preto ho musíme priebežne dopĺňať. Je nevyhnutný pre rast a regeneráciu tkanív, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, pôsobí ako vhodná ochrana v znečistenom prostredí.
   
     Xyliacertabs obsahuje prírodné sladidlo xylitol, ktoré sa získava z brezovej kôry.
Už od roku 1988 Svetová zdravotnícka organizácia odporúča čiastočné nahradenie cukrov v potrave xylitolom, pretože má vynikajúci účinok v prevencii zubného kazu. Xylitol nielenže ochraňuje zubnú sklovinu pred tvorbou zubného kazu, ale v menšej miere napomáha aj jej regenerácii. Znižuje tvorbu zubného povlaku, potláča rast baktérií v ústnej dutine, a tým redukuje vznik zubného kazu. Pôsobí aj proti paradentóze. Xylitol je odporúčaný širokej verejnosti hlavne deťom a je vhodnou prísadou i pre diabetikov.

 

Ako Xyliacertabs pomáha:

  • napomáha odolnosti organizmu pred bakteriálnymi či vírusovými nákazami
  • znateľne znižuje pocit únavy a zvyšuje odolnosť voči stresu
  • je účinný pri tvorbe väziva a udržiava mladistvý vzhľad pokožky
  • antioxidačné účinky a je vhodný pri práci v znečistenom prostredí
  • pomáha deťom v období rastu a pred zubným kazom chráni xylitol

Obsah v 1 tablete: 483 mg sladidla xylitol, 240 mg prášku z aceroly, 23 mg prášku z čiernych ríbezlí (60 mg vitamínu), 4 mg prírodnej malinovej arómy

Dávkovanie: dospelí 1-5 x denne cmúlať , deti od 3 rokov 1 tableta 1-3x denne.
Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 90 tabliet

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.