Zinkotabs - zinok - 120 tabliet - €11,90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
zinok
hojenie rán
psoriáza
 

Zinkotabs - ZINOK, 120tbl

Zinok je potrebný : Kožné ochorenia, alergické dermatózy, psoriáza, uhrovitosť, urýchlenie hojenia rán, aj pooperačných. Hojenie chronických vredov, kŕčové žily
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 91
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 8 % Bežná cena: 13,00 € Vaša cena: 11,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.
Náš odmeňovací systém

Zinkotabs - pomocník pri hojení rán

Zinok

     Zinkotabs je vyrobený z organicky viazaného zinku a prírodného vitamínu C z čerešne aceroly. Zinok patrí medzi životne dôležité prvky, reguluje približne 70 enzymatických okruhov, je to antioxidant s ochranným účinkom na bunky a zohráva dôležitú úlohu pri zvládaní zápalových procesov. Je vhodným doplnkom pri problémoch s neplodnosťou, pri výskyte duševných porúch, napomáha pri udržiavaní duševnej sviežosti. Spolu s vitamínom A podstatne znižuje riziko vzniku ekzému akéhokoľvek pôvodu.Kedy Zinkotabs pomáha:

  • aktivuje proces hojenia rán
  • je vhodný pri kožných problémoch, predchádza vzniku ekzémov
  • mierňuje zápaly, vhodný po zlomeninách a operáciách
  • podporuje prirodzený sexuálny vývoj
  • znižuje riziko výskytu nádorov (najlepšie v kombinácii s vitamínmi C, A, E)

 

Napísali doktori:

     Pre svoje účinky by Zinkotabs mal byť k dispozícii prakticky stále - jeho protizápalový efekt a zvýšenie odolnosti organizmu pred infekciami sú preukázateľné. Výrazne podporuje hojenie rán, je vhodný pre pacientov s poraneniami, po operáciách, tiež pre diabetikov. Alergikom pomáha pri kožných ochoreniach, pozitívne pôsobí pri rekonvalescencii, pri chorobách pečene, v tehotenstve, aj v priebehu dojčenia. Má priaznivý vplyv na zlepšenie ostrosti chuti, preto keď bol doplnený deťom s nechutenstvom a trpiacim podvýživou, ich stav sa rýchlo upravil.

Obsah v 1 tablete: 311 mg glukózy; 84 mg prášku z aceroly (20 mg prírodného vitamínu C), 15 mg organicky viazaného zinku.

Dávkovanie: 1 tableta denne po jedle, možno i cmúľať. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

Balenie: 120 tabliet

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.