Fintabs C, 300 tabliet - €20,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
výživový doplnok
vypadávanie vlasov
pružné kĺby
 

Fintabs C, 300 tabliet

Fintabs C - pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu, liečba kŕčových žíl, zdravá pleť, kožné problémy, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov - finclub
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 32
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 7 % Bežná cena: 22,00 € Vaša cena: 20,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 20 bodov.
Náš odmeňovací systém

Fintabs C - pre pružné kĺby a zdravú pokožku 

Výživové doplnky finclub

Fintabs C je určený pre strednú generáciu. Jeho zloženie dopĺňa hladinu vápnika a ďalších minerálov a zaručuje tak optimálnu výživu nielen pre spojivový aparát, ale taktiež pre vlasy, nechty a pokožku. V prípravku nájdeme síce menej vápnika, avšak naviac obsahuje horčík, ktorý pomáha vápnik v kostiach ukladať. Fintabs C je veľmi obľúbený medzi športovcami, ktorým pomáha udržiavať vysokú pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu. Kremík je nevyhnutný pre tvorbu kostí a chrupaviek, má kľúčovú úlohu pri tvorbe kolagénu a formovaní elastínu, uplatňuje sa ako ochrana pred vznikom srdcovo-cievnych chorôb, osteoporózy a artrózy, podieľa sa na elastičnosti všetkých tkanív – jeho obsah s vekom v spojivových tkanivách žiaľ klesá. Vitamín C je dôležitý pre regeneráciu tkanív, skvalitňuje pokožku, je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu. Chróm je vhodný ako ochrana pred cukrovkou. Biotín pomáha pri liečbe ekzémov, podporuje rast buniek., zlepšuje kvalitu kože, zabraňuje lámavosti nechtov a padaniu vlasov


Kedy Fintabs C pomáha:

  • spevňuje cievy, kosti a kĺby
  • osvedčil sa pri kŕčových žilách
  • zachováva pružnosť a ohybnosť pohybového aparátu
  • udržiava zdravú pleť
  • pomáha pri kožných problémoch
  • obmedzuje vypadávanie vlasov, lámanie nechtov

Piimaxy už získali množstvo ocenení: 

Produkty radu Piimax získali vo svete množstvo ocenení. Čím to je?

Vysvetľuje MUDr. Jiří Matuška: "Zásadný rozdiel je v obsahu - v bežne dostupných preparátoch je spravidla iba vápnik. To ale nestačí, pretože vápnik, potrebuje aj ďalšie látky, ktoré podporujú jeho vstrebávanie v optimálnej kombinácii, ktorá zaručuje synergický efekt. Tie všetky v Fintabsoch nájdeme. Je to cielene namiešaná, vysoko kvalitná zmes na stavbu kĺbov a kostí, naviac bez obsahu organických spájadiel, o ktorých sa hovorí ako o rakovinotvorných."

Obsah v 1 tablete: 121 mg kremík, 120 mg prášok z aceroly (20 mg vitamín C), 77 mg dolomit, (14,7 mg vápnik , 8,7 mg horčík), 16,7 µg chróm, 5 mg citrusové bioflavonoidy, 20 µg biotín.

Dávkovanie: 3 tablety denne, ráno pred raňajkami 1 tabletu, pred obedom 2 tablety. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výrobok neobsahuje glutén.

Balenie: 300 tabliet

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.