KLAS Balancer klas - €25.90|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Klas produkty

pečeň
menopauza
menštruácia
srdce a cievy
 

KLAS Balancer klas

Srdce a cievy máte pod kontrolou, ochraňuje pečeň, jednoduchšia menopauza, pomoc pri cukrovke, ochrana prostaty, regulácia menštruácie,
Výrobca:KLAS
Kód produktu:KL01
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 29,00 € Vaša cena: 25,90 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.
Náš odmeňovací systém

Balancer Klas

Harmónia z prírody

     Balancer klas - Vyvážená kombinácia silných antioxidantov z rôznych prírodných zdrojov. Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Patrí k jedinečný prípravkom na trhu hlavne tým, že pomáha ladiť niekoľko dôležitých ľudských orgánových systémov. Jeho pôsobenie je zamerané hlavne na hormonálne, srdcovo-cievne, pohybové, tráviace a neurologické problémy.

Ako na menopauzu (klimaktérium)?

     Ženský prechod postretne skôr či neskôr každú ženu, je to ženský osud.
U väčšiny žien sa po menopauze objavujú rôzne klimakterické ťažkosti. Najčastejšie sa jedná o cievne reakcie ako návaly tepla, potenie, závrat a časom aj zvýšenie krvného tlaku. Na zmiernenie problémov môže gynekológ predpísať hormonálnu liečbu.

Prírodná alternatíva hormonálnej liečby

     Ak nechcete absolvovať klasickú hormonálnu liečbu z dôvodu nežiadúcich účinkov, je tu pre Vás Balancer Klas, preparát podporuje liečbu nežiadúcich príznakov v menopauze a efektívne ich aj odstraňuje.
Nemá žiadne vedľajšie účinky a preto je viac-menej vždy tolerovaný každou ženou. Vďaka vysokému obsahu fytoestrogénov ho ocenia hlavne ženy, ktoré trpia prechodovými problémami, osteoporózou a psychickým rozkolísaním.

Pomáha aj pri prostate

      Vďaka svojmu zloženiu jednotlivých účinných látok pomáha Balancer Klas pri prostate  a patrí k obľúbeným hlavne u pánov

 

BALANCER KLAS je veľmi účinný pri viacerých ochoreniach

      Použité prírodné látky majú vhodné a užitočné pôsobenie pre celý organizmus, ktorý harmonicky vylaďujú. (pestrec mariánsky, PROTYKIN, koreň púpavy lekárskej, chlorela, L-ornitin HCL, L-glycin, L-taurin, Alfa-lipoová ).
Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj jeho unikátne vlastnosti.
Môžete ho kombinovať s inými preparátmi a tak dosiahnuť veľmi rýchleho a ozdravného efektu. Je možné ho použiť tiež tam, kde ostatné prípravky nezaberú alebo ich účinok nie je tak výrazný.

Pre ženy je hlavné využitie prípravku Balancer v období klimaktéria. Ale prečo neuviesť aj jeho ďalšie skvelé oblasti pôsobenia, ktoré ocenia či už ženy alebo muži.

 

S čím Vám Balancer Klas pomôže:

 • Srdce a cievy mate pod kontrolou
  Pomáha zamedzovať arterioskleróze ciev a ischemickej srdcovej chorobe, znižovať vysoký krvný tlak, zabranovať vzniku krčových žíl.
 • Ochraňujte svoju pečeň
  Silno pomáha detoxikovať bunky pečene, zabraňovať vzniku cirhózy, zamedzovať toxickému poškodeniu.
 • Jednoduchšia menopauza
  Účinne pomáha odstraňovať nežiadúce prejavy menopauzy a harmonizovať hladinu hormónov na prírodnej bázi bez negatívnych vedľajších účinkov.
 • Pomoc aj pri cukrovke
  Pomáhá stabilizovať hladinu cukru v tele a preventívne pôsobí proti komplikaciam cukrovky
 • Chráni prostatu
  Priaznivo pôsobí proti zväčšeniu a nádorom prostaty
 • Zregulujte si menštruáciu
  pomáha upraviť menštruačný cyklus
 • Komplexnosť preparátu Balancer Klas podtrhuje to, že má silné antioxidačné vlastnosti (bráni vzniku voľných radikálov).

Balancer Klas

Dávkovanie:

1-2 tablety denne (balenie vystačí na 1-2 mesiace)

Obsah: 60 tbl.

Účinné látky v jednej tablete:
ostropestrec mariánsky 50mg, PROTYKIN 10mg, koreň púpavy lekárskej 75mg, chlorela 75mg, L-ornitin HCL 25mg, L-glycin 50mg, L-taurin 50mg, Alfa-lipoová 15mg

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.