Flexigel inovovaný, 500 ml - €31,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

kĺbová výživa
kolagén
kosti
výživový doplnok
 

Flexigel inovovaný, 500 ml

Flexigel - Pre pružné a ohybné kĺby, vyživuje chrupavku, kĺby a kosti, nahradzuje úbytok kolagénu, priaznivý vplyv na kĺby a chrbticu - kĺbová výživa
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 36
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 10 % Bežná cena: 35,00 € Vaša cena: 31,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 31 bodov.
Náš odmeňovací systém

Flexigel - pre pružné a ohybné kĺby

Kĺbová výživa

Flexigel je jedinečný kolagénový prípravok určený predovšetkým na problémy s pohybovým aparátom - kĺbmi, šľachami, väzivami. Hlavnou účinnou látkou je Colatech® - zvláštny typ enzymaticky hydrolyzovaného kolagénu, ktorý bol vyvinutý na základe najnovších vedeckých poznatkov. Tento kolagén je absolútne prírodný a je spracovaný špeciálnym patentovaným technologickým postupom, pri ktorom sa využívajú enzýmy. Tak vzniká preparát, ktorý je pre telo výborne využiteľný. Jeho vstrebateľnosť, a teda dostupnosť pre organizmus maximalizuje aj fakt, že ide o tekutý produkt - koloidný roztok. Obohatený je navyše o vitamíny skupiny B a horčík, ktoré podporujú a dopĺňajú účinok celého produktu. Chuť je vylepšená koncentrátom z čiernych ríbezlí. Je vhodný pre všetky vekové kategórie - deti v období rastu, športovcov, osoby staršie alebo s nadváhou, ženy po menopauze alebo ťažko pracujúce osoby s namáhanými kĺbmi.


Kedy Flexigel pomáha

  • obsahuje patentovanú zložku Colatech® - enzymaticky hydrolyzovaný kolagén
  • je obohatený o vitamíny skupiny B a horčík
  • vyživuje chrupavku, kĺby a kosti
  • pomáha nahradiť úbytok kolagénu
  • priaznivý vplyv na kĺby aj chrbticu
  • pomáha zachovať dobrý stav pohybového aparátu
  • pomáha zlepšiť kvalitu vlasov, nechtov a pleti

Dávkovanie:

15 ml (3 čajové lyžičky) 3 x denne. U osôb s obmedzeným príjmom bielkovín (napr. pri problémoch s obličkami, fenylketonúrii a i.) konzultujte užívanie prípravku s lekárom. Preventívne stačí užívať dávku 3 - 4 čajové lyžičky denne.

Obsah: 500 ml