Flexistrong, 60 kapsúl - €36,50|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

kĺbová výživa
finclub
artróza
výživový doplnok
 

Flexistrong, 60 kapsúl

Flexistrong - kĺbová výživa, zápalové ochorenia kĺbov, zmierňuje bolesti a opuchy postihnutých kĺbov, dopĺňa kĺbny maz, obnovuje chrupavku kĺbov, artróza
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 37
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 11 % Bežná cena: 41,00 € Vaša cena: 36,50 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 36 bodov.
Náš odmeňovací systém

FlexiStrong

Výživové doplnky na kĺby

Dary mora z pobrežných vôd Nového Zélandu

      FlexiStrong obsahuje extrakt z novozélandských mušlí zelenoústych. Je zdrojom vysoko účinných protizápalovo pôsobiacich látok, vďaka ktorým zlepšuje funkcie kĺbov, mierni zápaly kĺbov a zvyšuje kvalitu života pacientov s chorými kĺbmi. Ďalšie obsiahnuté zložky pomáhajú obnovovať kĺbne i kostné tkanivo a dopĺňať kĺbny maz (keď kĺbny maz vysychá, kĺby prestávajú plniť svoju funkciu, neprekĺzavajú, nedokážu vzdorovať záťaži). Extrakt z mušlí priaznivo pôsobí pri zápaloch dýchacích ciest i astme, kedy podporuje rozšírenie dýchacích ciest a pomáha tak znížiť dýchavičnosť. Má zreteľne silnejší protizápalový efekt ako ľanový, púpalkový či rybí olej. Ľahko sa prijíma,je znášaný bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a dokonca pomáha mierniť tráviace problémy spojené s dlhodobým podávaním antireumatík.


Kedy Bodyflex Strong pomáha:

  • priaznivo pôsobí pri artróze a zápalových ochoreniach kĺbov
  • zmierňuje bolesti a opuchy postihnutých kĺbov
  • pomáha dopĺňať kĺbny maz
  • obnovuje chrupavky kĺbov
  • obmedzuje bolestivé zápaly, stuhnutie a zníženú pohyblivosť
  • odporúča sa pri alergiách, ekzéme, pri lupienke
  • podporuje rozšírenie dýchacích ciest a zmierňuje tak dýchavičnosť pri astme či infekcii dýchacích ciest

 

Novozélandské mušle sú skutočným bohatstvom

      Obsahujú množstvo solí, stopových prvkov (vápnik, jód, železo, fosfor, draslík, selén, sodík, zinok), skupinu vitamínov (E, C, A, D1, D3, B1, B2, B6, B12, niacín a kyselinu pantotenovú), aminokyseliny, glykosaminoglykan-peptidové komplexy, triglyceridy, fosfolipidy, steroly a omega-3 mastné kyseliny (EPA, DHA, ETA). Tieto biologicky aktívne látky veľmi účinne miernia zápaly a pozitívne pôsobia na kĺby, kosti, pomáhajú pri alergii, astme a dýchavičnosti. FlexiStrong sa vyrába špeciálnou patentovanou technológiou a oproti iným obdobným extraktom obsahuje jedna kapsula niekoľkonásobne väčšie množstvo hlavnej účinnej látky!

Obsah v 1 kapsuli: 500 mg extraktu z mušlí zelenoústych Perna canaliculus

Dávkovanie: prvých desať dní 2 kapsuly 2x denne, potom 1 kapsula 2x denne. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Balenie: 60 kapsúl.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.