Zinkofresh, 20 tabliet - €8,95|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
zinok
bolesti v krku
nachladnutie
 

Zinkofresh - Zinok

Zinok v podobe rozpustných tabliet bojuje proti Bolesti v krku, nachladnutie a kašeľ, priechodnosť nosa, pri poruchách hlasiviek, katar horných dýchacích ciest
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 90
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 40 % Bežná cena: 15,00 € Vaša cena: 8,95 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.
Náš odmeňovací systém

Zinkofresh - Pomocník pri nachladnutí a bolesti krku

Doplnky výživy

     Zinkofresh má podobu rozpustných tabliet na cmúľanie, je účinný hlavne pri nachladnutí, ale aj pri kataroch horných dýchacích ciest a virózach. Tento komplex vitamínu C, zinku a aromatických olejov spĺňa dôležitú úlohu pri zvýšení obranyschopnosti organizmu, naviac je osladený xylitolom, čo je výborná prevencia zubného kazu. Keďže pri zvládaní zápalov účinkuje pomerne rýchlo, je najlepšie aplikovať ho hneď pri prvých príznakoch škrabania v hrdle.


Kedy Zinkofresh pomáha:

  • upokojuje bolesti v krku
  • zmierňuje nachladnutie a kašeľ
  • uvoľňuje priechodnosť nosa a dýchacích ciest
  • je vhodný pre osoby trpiace poruchami hlasiviek
  • odporúča sa pri nachladnutí a virózach
  • pri kataroch horných dýchacích ciest
  • silný antioxidačný účinok
  • vhodný pre osoby trpiace slabosťou hlasiviek- herci, učitelia, speváci

 

Zinkofresh je taký účinný vďaka svojmu zloženiu!

      Ide o kombináciu prírodných látok s protizápalovými a dezinfekčnými účinkami: zinok je antioxidant hrajúci dôležitú úlohu pri zvládaní zápalov, aromatické oleje uvoľňujú priechodnosť nosa a dýchacích ciest, vitamín C je nevyhnutný pri prechladnutí i vírusových nákazách, mentol a mätový olej majú silné antiseptické účinky a xylitol ochraňuje pred zubným kazom. Prípravok je určený na podávanie pri akútnych zápaloch horných ciest dýchacích, účinne upokojuje bolesť v krku, uvoľňuje dýchacie cesty a potláča zápal (z článku MUDr. Romana Jelínka)

Obsah v 1 tablete: 278,56 mg xylitolu; 265 mg glukózy, 120 mg fruktózy, 20 mg prírodnej pomarančovej arómy, 15 mg vitamínu C; 2,75 mg zinku; 1,76 mg mentolu; 1,28 mg mätového oleja.

Dávkovanie: dospelí 4 tablety denne, necháme rozpustiť v ústach. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Balenie: 20 tabliet

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.