Mineraltabs, 110 tabliet - €14|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Fin Club

finclub
cukrovka
stopové prvky
výživové doplnky
 

Mineraltabs, 110 tabliet - minerály

Zdroj minerálov a stopových prvkov pre celú rodinu, stabilizácia cukru u diabetikov, prevencia vzniku slepoty, cukrovka. Mineraltabs výživový doplnok - minerály
Výrobca:FINCLUB
Kód produktu:FC 56
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 13 % Bežná cena: 16,00 € Vaša cena: 14,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.
Náš odmeňovací systém

Mineraltabs

Minerály - výživový doplnok

 

Mineraltabs - Zdroj mierálov a stopových prvkov pre celú rodinu

       Mineraltabs obsahuje celú škálu minerálnych látok a stopových prvkov. Vyskytujú sa tu v aktívnej forme - viazané v organických zlúčeninách, ktoré naše telo dokáže rozkladať a pretvárať. Je to vynikajúci antioxidant, ktorý zaisťuje správnu funkciu mnohých enzýmov, nevyhnutných pre biochemické pochody v tele. Takto prispieva k "bezporuchovému chodu" nášho organizmu a človek sa pri jeho užívaní cíti celkovo lepšie. Je to vhodný doplnok dennej stravy pre celú rodinu.

     V lete, keď sa potíme, strácame veľké množstvo minerálov a v organizme sa narúša iónová rovnováha. Potíme sa nielen pri fyzickej záťaži, ale aj v pokoji a ani si neuvedomujeme, o koľko tekutín, minerálov a stopových prvkov prichádzame. Následne sme prekvapení, že sme na druhý deň unavení a malátni. Pritom stačí málo. V Mineraltabse nájdeme celé spektrum prvkov, ktoré pomáhajú obnoviť iónovú rovnováhu a načerpať silu pre ďalšie aktivity. 

Kedy Mineraltabs pomáha:

  • je vhodný pri nedostatočnom prívode minerálov a stopových prvkov
  • pomáha pri zvýšených fyzických a psychických nárokoch
  • osvedčil sa pri stabilizácii cukru u diabetikov
  • prevencia diabetickej retinopatie (vzniku slepoty)
  • chráni pred poškodením sietnice a cukrovkou

Obsah v 1 tablete: 130 mg vápnika; 100 mg fosforu; 45 mg horčíka; 30 mg vitamínu C; 8 mg kremíka; 2,5 mg železa; 0,25mg medi;0,4mg mangánu;10µg selénu; 6,5 µg chrómu.

Dávkovanie: dospelí 2 tablety denne po záťaži, deti od 3 rokov 1 tabletu denne. Psychicky chorým sa odporúča 1 tableta denne. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Shválené Antidopingovým výborom SR. Vhodný aj pre športovcov.

Balenie: 110 tabliet

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.