Virusblock forte - podpora imunity - €8,46|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Imunita Barnys

posilnenie imunity
baktérie a vírusy
ženšen
aloe vera
 

Virusblock forte - podpora imunity

Výživový doplnok Virus block forte obsahuje výťažky z rastlín ženšen, aloe vera, kozinec blanitý - ktoré bojuju proti vírusom a baktériam - posilnenie imunity
Výrobca:Barnys
Kód produktu:BA23
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Vaša cena: 8,46 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.
Náš odmeňovací systém

Barny´s VirusBlock Forte

Boj proti vírusom - 5 dni a dosť

Najpredávanejšie preparáty na sezónne nachladnutiechrípku môžete mať vo svojej domácej lekárničke aj vy! Tie najúčinnejšie kombinované rastlinné výživové doplnky sa dnes pripravujú v Kanade a obsahujú štandardizované extrakty zo ženšena pravého. Tým sa podporuje správne fungovanie imunitného systému a zvyšuje ochrana buniek pred oxidačným stresom.

Ženšen

Extrakt z koreňa ženšenu pravého je jedným z najviac účinných bylinných komplexov na celkovú podporu ľudského zdravia. Má mnoho názvov, napríklad aj všehoj ázijský alebo panax ginseng. Je to unikátna podporná bylina pre duševnú a fyzickú kondíciu s mimoriadne pozitívnymi účinkami aj na pohlavný život.

Domovinou ženšenu pravého sú prevažne oblasti juhovýchodnej Ázie. Vyhovuje mu aj podnebná klíma vo východnom Rusku a typický výskyt ženšenu je bezpochyby  v Severnej Kórei. Vzhľadom na spracovávanie výživných extraktov je najdôležitejšie jeho podzemná časť. Je typický mohutnou koreňovou hlavou, charakteristického mrkvovitého tvaru. Táto trvalá bylina často dorastá do výšky 50 až 60 m. Jeho nadzemná časť každoročne odumiera. Listy sú dlhé a plodmi ženšenu sú sýtočervené kôstkovice.

Ženšen pravý je bohatý na polysacharidy, ale aj saponíny. Tie podporujú zdravú močovú a pohlavnú sústavu. Zabraňujú pri rozvoji rôznych zápalov v tele. Účinné látky ženšenu pravého prinášajú množstvo zdravotných výhod.

Ženšen účinky

  • Má silný antioxidačný efekt. Podporuje fyzickú kondíciu a vytrvalosť, preto je aj obľúbeným výživovým doplnkom u športovcov.
  • Prispieva k správnej peristaltike čriev. Podporuje zdravé trávenie
  • Využíva sa pri liečbe rôznych metabolických problémov a pri ochoreniach pečene
  • Pôsobí protizápalovo. Dokáže výrazne urýchliť hojenie rán
  • Zlepšuje pamäť a celkovú koncentráciu
  • Je dôležitým vitamínovým komplexom na potenciu a stimuluje hormóny, ktoré podporujú plodnosť u žien a aj u mužov
  • Podporuje prekrvenie pohlavnej sústavyzvyšuje chuť na sex
  • Spomaľuje procesy spojené so starnutím buniek
  • Je prevenciou srdcovo-cievnych ochorení

Kozinec Blanitý

kombinovaných rastlinných výživových doplnkoch na podporu obranných mechanizmov svojím účinným zložením prispieva aj kozinec blanitý.

Táto liečivá bylina je pokrytá jednoduchými, respektíve výraznými vidličnatými chlpmi. Na okrajoch palistov sa zväčša nachádzajú aj vonné žľazy. Sú často zrastené, prirastajú okolo stonky. Okvetie má tvar strapca v žltej, bielej, alebo aj fialovej farbe. Kozinec je najviac rozšírený v Severnej Ameriky. Isté zastúpenie vykazuje aj v Európe, Ázii a Afrike. Tam zväčša v podobe kríkových porastov. Dokáže vydržať aj v stepných a polopúštnych oblastiach. Je to svetlomilná rastlina, ktorá dobre znáša aj väčší nápor sucha.

Výťažky z kozinca blanitého výrazne posilňujú imunitný systém a to aj tým, že dokážu opraviť poškodenie DNA. Podporuje dlhovekosť a chráni telo pred rakovinou. Je účinnou liečivou bylinou pri ochoreniach horných dýchacích ciest. Spomaľuje proces starnutia a podporuje zdravý kardiovaskulárny systém. Počas tehotenstva a dojčenia treba užívanie extraktov z kozinca blanitého konzultovať s lekárom.

Kvalitný preparát na liečbu chrípky a nachladnutia obsahuje aj vysoký podiel zinku a vitamínu C. Pôsobia protizápalovo a antioxidačne.

Zloženie:

Aktívna látka v 1 kapsule RHV
Ženšen pravý 250 mg nie je stanovené
Vitamín C 200 mg 250%
Activaloe 100 mg nie je stanovené
Kozinec blanitý 50 mg nie je stanovené
Zinok  2,5 mg 25%

 

 

 

 

 

 

Balenie: 20 cps

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.