Tiens Flexi Glukosamín - kĺbová výživa-€52|Bohatstvo-prirody

 
 
 
 

Choroby žalúdka

kĺbová výživa
agaricus
glukosamín
výživové doplnky
 

Tiens Flexi Glukosamín

Naše kĺby sú denne vystavované nadmernej záťaži, preto je potrebné sa o nich starať - výživový doplnok Glukosamín a huba Agaricus - kĺbová výživa
Výrobca:Tianshi
Kód produktu:T34
Dodanie
Vybavenie objednávky do: 24 hod.
Ušetríte: 5 % Bežná cena: 55,00 € Vaša cena: 52,00 €
Nákupom tohto produktu získate kredit vo výške 52 bodov.
Náš odmeňovací systém

TIENS FLEXI GLUKOSAMÍN A VÝŤAŽOK Z HUBY AGARICUS

Výživové doplnky

            Naše kĺby sú denne vystavované nadmernej záťaži. Kĺby nám svoju vďaku ukážu najmä v starobe. Mnohé problémy s kĺbami sa preto objavujú až postupom veku. Je potrebné vedieť, že ak cítime bolesť, choroba je už rozvinutá. Je potrebné preto staviť na preventívnu starostlivosť. Cena výrobku je pomerne stála, dá sa nájsť v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach.

Kĺbová výživa

            Kĺby sú miesta, kde sa spájajú kosti. Tieto spojenia umožňujú pohyb – pre ich správnu funkciu je potrebná zdravá chrupavka, synoviálna tekutina a zdravé úpony svalov a šliach.

            Okrem starnutia je ďalším dôležitým faktorom ovplyvňujúcim stav našich kĺbov a kostí aj životný štýl. Najčastejšie sa odporúča cvičenie, avšak rovnako aj každodenný tréning môže znížiť kvalitu a preťažiť kĺby.

Medzi ďalšie podnety na preťaženie kĺbov patrí chôdza na vysokých opätkoch a nadváha. Okrem toho stres vedie k sťahovaniu chrbtových svalov a jeho výsledkom je, že do nôh sa nedostáva dostatočné množstvo kyslíka, krvi a potrebných živín – preto sa objavujú bolesti kĺbov. 

Glukosamín je obľúbeným doplnkom v kĺbovej výžive. Existujú rôzne kombinácie Chondroitínu sufátu a Glukosamínu sulfátu, Glukosami´ínu HCI a Glukosamínu KCI, pričom podstatný vplyv má práve Glukosamín. Glukosamín či Chondroitín pôsobia ešte niekoľko týždňov po vysadení.

Je bazickým derivátom glukózy, ktorý sa používa ako pomocný prostriedok k zmierneniu zápalu a bolesti pri liečbe a zápale kĺbov, šliach, kĺbových puzdier, ďalej k zlepšovaniu degeneratívnych procesov postihujúcich platničky. Vyskytuje sa väčšinou vo forme stabilných solí. Je jednou z biologických chemikálií, ktoré tvorí kyselina hyaluronvá, hlavná výplňová zložka kĺbových tekutín a okolitých tkanív.

Huba agaricus – nazývaný aj ako šampión brazílsky/mandľový. Medicinálne huby používa tradičná čínska medicína už tisícky rokov. Agaricus využíva tradičná medicína pre jeho vysoký obsah polysacharidov na podporu imunitného systému, u nádorových ochorení i alergií. Agaricius je aj veľmi chutný a používa sa do šalátov, polievok, rizota, je vynikajúci ako príloha k mäsu.

Túto vzácnu liečivú hubu možno nájsť vo viacerých regiónoch sveta: v Číne, na Taiwane, v Japonsku, Brazílii. Je zdrojom mnohých minerálov (draslíka, fosforu, horčíka, vápnika, železa, vitamínov (B1 a B2). Obsahuje aj kyselinu nikotínovú a bioaktívne polysacharidy ako sú beta-glukány, ktoré podporujú imunitu tela.

Ďalšou zložkou je Harpagofyt ležatý – je rastlina pôvodom z Afriky. Obsahuje zlúčeniny irídia, napr. harpagozid a harpagis, ako aj flavonoidy, fenolové kyseliny a mnoho ďalších liečivých látok.

Kurkuma – nazývaná aj indický šafrán. Obsahuje vyše 100 účinných látok. Majú silné antivírusové, antibakteriálne a antifungálne vlastnosti. Kurkuma je v tradičnej medicíne považovaná za prostriedok podporujúci prúdenie žlče, boj proti zápalom a na úľavu od prejavov reumatoidnej artritídy.

 

Účinky:

  • priaznivý vplyv na kĺby a umožňujú aktívny životný štýl bez ohľadu na vek,
  • prináša úľavu od prejavov nadmernej záťaže
  • pomáhajú chrániť chrupavku
  • pomáhajú pri prevencii aj liečbe zápalov kĺbov
  • posilňujú flexibilitu kĺbov a pôsobia preventívne proti tzv. rannej stuhnutosti kĺbov
  • pomáhajú zmierňovať prejavy reumatoidnej artritídy

 

Dávkovanie:

  • 1 tableta 2-krát denne Výrobok nie je určený na diagnostikovanie a liečbu. Riaďte sa pokynmi na krabičke alebo v príbalovom letáku

 

Obsah: 60 tabletiek

 
Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.